بوکر:ایران حقش برد بود

۱۸ام بهمن ،

بوکر سرمربی تیم ملی لبنان بعد از شکست ۵ بر صفر برابر ایران در نشست خبری اظهار داشت: اول این را می‌گویم که تعجب کردم فکر می‌کردم آمدیم فوتبال ارایه کنیم اما همه چیز ضد ما بود و فوتبالی نبود. نمی‌دانم واقعا ماجرا چه بود؟ امروز روز خوبی نبود. متاسفانه آنطور که فکر می‌کردیم نبود. فکر نمی‌کردیم با این نتیجه بازنده شویم. شرایط عجیبی برای ما به وجود آوردند.

به گزارش فارس،وی ادامه داد: می‌دانستیم کار سختی داریم اما این نتیجه را پیش بینی نمی‌کردیم. متاسفانه باید بگویم بعد از نیمه اول بازی برای ما تمام شد. این یک هدیه خوب برای ایران بود. متاسفم برای هوادارانی که برای بازی آمده بودند و این نتیجه رقم خورد این نتیجه در حد این بازی نبود.

سرمربی لبنان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا دو توپ هم به دست دروازه‌بان ایران رسید یا نه که چنین حرف‌هایی را می‌زند گفت: متاسفانه پاسخ‌های من را متوجه نشدید با دو پنالتی گرفته شده بازی خراب شد نمی‌گویم ما بهتر بودیم. نگفتم برای برد آمده بودیم گفتم متاسفانه پنالتی‌های ناحقی که گرفته شد. با این حال ایران حقش بود که برنده شود و من حرف دیگری برای گفتن ندارم. پنالتی‌های ناحقی گرفته شد و بازی خراب شد. به ایران تبریک می‌گویم تیم بزرگ و خوبی است و این برد مبارک‌شان باشد اما این برد یک هدیه بود.

وی در مورد اینکه چرا برای هواداران ما متاسف هستید، گفت: من اصلا چنین چیزی نگفتم گفتم آمدیم یک بازی خوب انجام بدهیم. این برای شما یک بازی نبود. بزرگتر از بازی بود. دلیلش چه بود؟

سرمربی لبنان در مورد اینکه چرا تماشاگران ایرانی نباید بعد از این برد خوشحال باشند، گفت: ( مترجم گفت متاسفم که با دو پنالتی بازی خراب شد و هواداران می‌توانستند بازی بهتری ببیند.)

بوکر وقتی با سوالی در مورد تبانی لبنان با قطر مواجه شد، با عصبانیت گفت: متاسفانه ناراحت شدم من در مورد بازی امروز و فوتبال می‌خواهم حرف بزنم نه چیز دیگر.

وی در مورد نقطه قوت ایران، گفت: چند ویژگی خوب، تیم و پشتوانه خوبی دارد و اجازه نداریم خودمان را با ایران مقایسه کنیم. حق نداریم در هیچ زمینه‌ای خودمان را با ایران مقایسه کنیم آنها بالاتر از ما می باشند و بهتر بازی کردند و پیروز شدند و باید به آنها تبریک بگویم.

بوکر در مورد نشست خبری در لبنان و بی‌احترامی ‌به کی‌روش و اینکه فضای نشست امروز را چطور می‌بیند، گفت: من نمی‌دانم در بیروت چه اتفاقی افتاده همه چیز در نشست امروز خوب بود و فقط آمده‌ام در مورد فوتبال امروز صحبت کنم.

وی در مورد تفاوت سطح فوتبال ایران و لبنان و شکست با اختلاف ۵ گل، گفت: فاصله زیادی بین فوتبال ایران و لبنان است و لیگ ایران ۱۸ تیمی بوده است در لبنان چنین لیگی نیست. در ۳۰ سال قبل مردم در لبنان فقط همدیگر را کشته‌اند و تلاش می‌کنیم بهتر شویم.

سرمربی لبنان بارها در طول نشست عصبانی شد که مترجم و همراهان و خبرنگاران لبنانی به او توصیه کردند آرام باشد.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *