بیانیه‌ مدیرعامل ملوان در حمایت از مالک باشگاه

۲۵م آذر ،

 صادق درودگر بیانیه‌ای در مورد جدایی حسین هدایتی از ورزش و باشگاه ملوان منتشر کرد و آن را در اختیار خبرگزاری فارس، قرار داد، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«متأسفانه برخی اشخاص در رسانه‌های خبری جدید الاتاسیس که مشخص نیست وابسته به کدام فرد یا جریان می باشند و با چه قصد و نیت و ماموریتی به اشخاصی مانند حسین هدایتی که قصدشان  انجام هزینه و خدمت  به ورزش و جوانان این کشور است، حمله می‌کنند، از این قبل برخی دیگر از رسانه‌های صدیق و زحمتکش نیز بدون هیچ سوء نیتی بدون توجه به عوارض تکثیر چنین مطالبی به آن می‌َپردازند، عجیب است که این دوستان برای این اتهامات هیچگونه سند یا مدرکی نیز ارائه نمی‌کنند.

چنین رفتارهایی سبب خسارت روحی و معنوی به اشخاص خدمتگزاری چون هدایتی می‌شود این رفتارها سبب می‌شود که آنها عطای حضور در ورزش را به لقایش ببخشند. مگر یک انسان زمینی چقدر تاب و تحمل دارد؟ چقدر می‌تواند در مقابل هجمه‌های غیر منصفانه و ناجوانمردانه برخی سکوت کند؟

چقدر امکان دارد خسارت‌های معنوی که خود و خانواده‌اش را به خاطر حضور در ورزش تهدید می‌کند بی‌اثر سازد؟ کار به جایی رسیده است که پزشکان، خانواده و همه دوستان ایشان اکیدا توصیه کرده‌اند که حضور خود در ورزش را منتفی کند.

در چنین شرایطی بنده به عنوان مدیر عامل از طرف بازیکنان، کادر فنی و سایرکارکنان صدیق باشگاه ملوان به همراه مردم خونگرم و فوتبال دوست انزلی و همه هواداران قوی سپید خزر در سراسر گیلان زمین برای آنکه سببات دلگرمی حسین هدایتی در ورزش را فراهم آوریم و مانع از جدایی او از ورزش شویم، تلاش خواهیم کرد تا با به دست آوردن بهترین نتایج ممکن در جام حذفی و لیگ حرفه‌ای که در تاریخ این باشگاه پر افتخار ماندنی شود، نقش ثمر بخش خود را در این برهه حساس ایفا کنیم در همین راستا مطمئن باشید روز چهارشنبه در دیدار با پرسپولیس، بازیکنان، کادر فنی و تمام عوامل باشگاه ملوان از هیچ کوششی برای کسب افتخار و تقدیم آن به مردم انزلی و حاج حسین هدایتی فروگذار نخواهند کرد. اطمینان داریم با این تلاش صمیمانه حسین هدایتی همچنان به خدمت به جوانان این مرز و بوم و حضور صادقانه در ورزش ادامه خواهد داد.

تاریخ گواه است نام ملوان و آوازه آن مستدام خواهد بود.»


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ