“بیخود و بی جهت” رضا کاهانی اکران می‌شود/ کاوش پاسخ گلایه‌های طائرپور را داد

به گزارش ممتازنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ دوشنبه ۱۵آبان۹۱،

قرار داد فیلم سینمایی “بی خود و بی جهت” به کارگردانی رضا کاهانی بعد از فیلم سینمایی “فرار از بگبو” ثبت شد.

حبیب کاوش، سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگاران ؛ گفت: امروز قرار داد فیلم سینمایی “بی خود و بی جهت” به کارگردانی رضا کاهانی در گروه عصر جدید، بعداز فیلم سینمایی “فرار از بگبو” ثبت شد؛ همچنین با توجه به استقبال از فیلم سینمایی “اختاپوس” شورای صنفی نمایش حمایت خود از این فیلم را اعلام می‌کند و نمایش این فیلم همچنان ادامه پیدا می‌کند.
وی تصریح کرد: در ضمن ما سه گروه سینمایی آزاد برای اکران داشتیم که این سه گروه قراردادهایشان به پایان رسید.
کاوش در پاسخ به اینکه آیا به جای این سه گروه آزاد فیلمی اکران می‌شود؛ تصریح کرد: خیر فعلا فیلمی جای آنها اکران نمی‌شود.
سخنگوی شورای صنفی نمایش همچنین در خصوص گفته‌های فرشته طائرپور تهیه کننده فیلم سینمایی “آئینه‌های روبرو”، اظهار داشت: فرشته طائرپور کارگردان و تهیه کننده سینما گفته که سال گذشته شورای صنفی نمایش حکم داده مبنی بر اینکه فیلم وی در بیش از ۲ سالن سینمایی اکران نشود که من کاملا این موضوع در خاطرم است.
کاوش افزود: هیچگاه چنین گفته‌ای از سوی شخص بنده و یا شورای صنفی نمایش صورت نگرفته است.
روز گذشته نیز طائرپور در گفتگویی اعلام کرده که قرار بوده است “آئینه‌های روبرو” در گروه سینمایی “آزادی” اکران شود که شورای صنفی نمایش جلوی این کار را گرفته و بلافاصله و با عجله چند فیلم جدید اکران کرده است.
کاوش بیان کرد: بارها گفته‌ام که موضوع اکران فیلم‌ها به صاحبان فیلم و سینما داران مربوط می‌شود و این جریان هیچ ارتباطی به شورای صنفی نمایش ندارد؛ فقط می‌توانم بگویم که این همکار عزیز دچار توهم شده است زیرا ما مشکلی با اکران فیلم‌ها نداریم./ص


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *