بیانیه بیمارستان گرونوبل: مایکل شوماخر در وضعیت بحرانی به سر می‌برد

شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱

ورزش > دیگر ورزشها – راننده بازنشسته و افسانه ای فرمول یک بر اثر اتفاق در پیست اسکی کوه های آلپ به کما فرو رفت.

به گزارش ممتاز؛‌ مایکل شوماخر قهرمان هفت دوره مسابقات فرمول یک روز قبل در حالیکه با پسر ۱۴ ساله اش به اسکی رفته بود، دچار اتفاق شدیدی شد. او به سببی ضربه ای که به سرش وارد شد به کما رفته و در حال حاضر وضعیت مناسبی ندارد.

سابین کهم مدیر برنامه های شوماخر اعلام کرده که این قهرمان آلمانی به همراه خانواده خود به اسکی رفته بوده و بر اثر سانحه دچار ضربه مغزی شد. او می گوید: «در این شرایط نمی توانیم وضعیت دقیق آقای شوماخر را اعلام کنیم. اما او کلاه ایمنی بر سر داشته و تنها نبوده است.»

مرکز بیمارستان گرونوبل اعلام کرده که این راننده بازنشسته روز یکشنبه در حالت کما و با امداد هوایی به بیمارستان منتقل شد و به سبب ضربه شدیدی که به سرش وارد شده بود، فورا تحت عمل جراحی قرار گرفت. در حال حاضر مشخص نیست که شوماخر چه شرایطی دارد اما بیانیه معاون بیمارستان حاکی از آن است که این راننده ۴۴ ساله در وضعیت بحرانی به سر می برد.

شوماخر در حالیکه صبح روز یکشنبه در کوه های آلپ مشغول اسکی کردن بود، از مسیر خارج شد و به سنگ بزرگی برخورد کرد. مدیران پیست می گویند شوماخر کلاه ایمنی بر سر داشته و زمانی که گروه امداد رسیده اند، در هوشیاری کامل بوده. اما این اتفاق از آنجایی جدی شد که «جرارد سایلانت» پزشک و جراح اختصاصی شوماخر خودش را از پاریس به بیمارستان گرونوبل رساند تا وضعیت او را بررسی کند.

در حال حاضر همسر و فرزندان شوماخر به همراه راس براون رئیس FIA در بیمارستان گرونوبل حضور دارند. همچنین رسانه ها و هواداران این راننده آلمانی هم برای آگاهی از وضعیت او خود را بیمارستان رسانده اند.

۲۵۲ ۴۱


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *