بیانیه جامعه مهندسان مشاور ایران دربارهٔ لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات

۲۲خردادماه،

جامعه مهندسین مشاور ایران با انتشار یافتن دومین بیانیه خود دربارهٔ یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، آحاد مردم را به مشارکت حداکثری در ۲۴ خرداد فراخواند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن این بیانیه بدین شرح است:

«انتخابات محصول صدها سال تدبیر فیلسوفان و متفکران اجتماعی در دوره‌های مختلف تاریخی برای اداره بهتر جوامع به ویژه، دوران مدرن بوده است. در این دستاورد تمدنی، مشارکت شهروندان در انتخابات، در زمره مسوولیت‌های اجتماعی آنها به شمار می‌رود و طبیعی است که گذشتن شهروندان از کنار این حق اجتماعی، به منزله بی‌توجهی به سرنوشت خود، ملت و سرزمینی است که در آن زندگی می‌کنند.

اکنون در جامعه بزرگ ایران در آستانه دو انتخابات سرنوشت‌ساز ریاست جمهوری و شوراها قرار گرفته است، حضور پرشور شهروندان پای صندوق‌های رای، می‌تواند نقطه عطفی را دراداره کشور در جهت توسعه اقتصادی و مدیریت شهری ایجاد کند.

از این رو “جامعه مهندسان مشاور ایران” به عنوان یکی از بزرگ‌ترین نهادهای مهندسی، صنفی و حرفه‌ای کشور، از شهروندان به ویژه اعضای خود انتظار دارد برای استفاده از این حق اجتماعی به منظور اداره بهتر کشور و همچنین مدیریت تخصصی و کارآمد شهرها، در هر دو انتخابات شرکت کرده و به مسوولیت‌ اجتماعی خود در این زمینه عمل کنند تا سرنوشت دیگری را برای خود و کشور رقم بزنند.»

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ