بیانیه رسمی بارسا دربارهٔ سرطان ویلانووا/ واکنشها به مریضی تیتو، از کاسیاس تا نادال

۲۸م آذر ،

208041hp2-1.jpg

باشگاه بارسلونا در بیانیه ای اعلام کرد تیتو ویلانووا از فردا به مدت ۳ الی ۴ روز در بیمارستان بستری می گردد و سپس ۶ هفته تحت درمان قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)؛ باشگاه بارسلونا دربارهٔ آخرین وضعیت سرمربی خود فرانچسکو (تیتو) ویلانووا گزارش داد در طی درمان غده بزاق وی توموری یافت شد کە به سرعت باید تحت مداوا قرار گیرد و به همین منظور وی از روز پنجشنبه همین هفته در بیمارستان بستری می گردد. بعد از بستری شدن به مدت ۳ الی ۴ روز وی تحت شیمی درمانی قرار خواهد گرفت کە نزدیک به شش هفته به طول خواهد انجامید.

باشگاه بارسلونا در همین ارتباط از اهالی فوتبال خواست تا به حریم شخصی و زندگی شخصی تیتو ویلانووا احترام بگذارند تا مراحل درمان وی هر چه سریع تر انجام گیرد.

قرار است در غیاب تیتو ویلانووا، ژوردی رورا دستیار او در بارسلونا هدایت بارسلونا را بر عهده داشته باشد. رورا نیز مانند ویلانووا از اشخاص اکادمی بارسلونا بوده است اما سوال بزرگ هواداران بارسلونا اینجاست کە اگر دوره درمان تیتو ویلانووا به طول انجامد چه کسی هدایت آبی و اناری را بر عهده می گیرد.

واکنش ها

پس از این خبر نگران کننده بسیاری از ورزشکاران و تیم ها حمایت خود را از تیتو ویلانووا اعلام کردند و برائ این مربی آرزوی سلامتی کردند.

فلورنتینو پرس به نمایندگی از باشگاه رئال مادرید به همراه ایکر کاسیاس کاپیتان رئال مادرید، هر یک در پیام های جداگانه برائ تیتو آرزوی سلامتی کردند.

همچنین سایر روسای تیم های لیگا به نمایندگی از باشگاهشان، چندین و چند فوتبالیست و ورزشکار از جمله رافائل نادال نیز ضمن ابراز تاسف برائ تیتو ویلا نووا آرزوی غلبه بر سرطان کردند.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *