بیت‌آشور در آستانه پیوستن به یک تیم کانادایی

گردآوری توسط گروه ورزش ممتاز نیوز

هافبک راست تیم ملی فوتبال ایران در آستانه عقد قرارداد با یکی از تیم‌های لیگ کانادا است.

بر اساس گزارش پایگاه اینترنتی RANT SPORTS مهرداد بیت‌آشور در حال پیوستن به تیم فوتبال ونکوور وایت کپس کاناداست.

این گزارش درباره شرایط بازیکن ایرانی حال حاضر سن خوزه نوشته است: در حال حاضر شرایط برای تیم ونکوور وایت کپس خوب پیش نمی‌رود و هواداران به آنچه می خواسته‌اند نرسیده اند. با این حال برخی خبرهای خوب جای خبرهای بد را گرفته‌اند. بر اساس اطلاعات رسیده ونکوور در آستانه امضای قرارداد با بازیکن سابق سن خوزه یعنی مهرداد بیت آشور است و این قرارداد به گذراندن تست پزشکی از سوی این بازیکن بستگی دارد.

با توجه به شرایط این تیم کانادایی انتقال بیت آشور می‌تواند خوب تلقی شود. این بازیکن ایرانی خود را به عنوان یکی از بهترین دفاع مدافعان راست MLS ثابت کرده و در سن ۲۶ سالگی تاکنون ۸۷ بازی برای سن خوزه در این لیگ انجام داده است. او در این چهار سال بیشتر دقایق بازی‌اش را در پست اصلی‌اش بازی کرده است. او می‌تواند جایگزین خوبی برای بازیکنی که به تازگی بازنشسته شده یعنی لی یونگ پیو باشد و با ارسال‌های خطرناک خود تهدیدی برای حریفان ونکوور باشد.

علاوه بر این حضور بیت آشور در ونکوور وایت کپس می‌تواند یک بازیکن با تجربه بین‌المللی دیگر را به ترکیب این تیم اضافه کند. او تا به حال سه بازی برای تیم کارلوس کی‌روش انجام داده است. با توجه به این که ایران پیش از جام جهانی بازی‌های دوستانه زیادی را انجام خواهد داد و بیت آشور هم برای این تیم یک بازیکن مهم محسوب می‌شود، ونکوور از در اختیار گذاشتن بازیکن خود نگران نیست و بیت آشور هم فرصت اثبات خود به کارلوس کی‌روش را پیش از جام جهانی ۲۰۱۴ دارد.

 

منبع : ایسنا


پورتال ایران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *