بیش از یک میلیون نفر در دور اول سفرهای نوروزی با راه آهن سفر کردند

۱فروردین ۱۳،

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، ˈعلی کاظمی منشˈ روز سه شنبه از آمادگی راه آهن برای دور دوم سفرهای نوروزی خبر داد که پیش فروش دور دوم بلیت قطار حد فاصل ۱۶ تا ۳۱ فروردین صورت می گیرد.

وی خاطر نشان ساخت: از یک میلیون و ۱۰۰ هزار مسافر جا به جا شده، ۵۶۱ هزار نفر مربوط به استان تهران بوده و استان های خراسان و خوزستان بعد از تهران به ترتیب بیشترین آمار جا به جایی حجم مسافر را به خود اختصاص داده اند.

بنا بر گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران؛ کاظمی با اشاره به این که، دور دوم پیش فروش بلیت های نوروزی از چهارشنبه هفته جاری آغاز می گردد، افزود: دور دوم پیش فروش بلیت قطارهای مسافری شرکت رجا از ساعت ۳۰: ۸ صبح روز چهارشنبه هفتم فروردین ماه جاری آغازمی شود و متقاضیان می توانند با مراجعه حضوری به آژانس های مسافرتی و یا پایگاه اینترنتی اینترنتی WWW.RAJA.IR اقدام به تهیه بلیت کنند.

وی اضافه کرد: دور دوم پیش فروش بلیت قطار مسافری سایر شرکت های حمل و نقلی ریلی از ساعت ۱۰ صبح هفتم فروردین آغاز و متقاضیان می توانند با مراجعه به مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور نسبت به تهیه بلیت قطار حد فاصل تاریخ ۱۶/۱/۹۲ لغایت ۳۱/۱/۹۲ اقدام کنند.

اقتصام (۱)**۱۵۵۹/۱۵۹۴

انتهای پیام /*

Economic@irna.ir


www.irna.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ