بیش از ۱۰۰۰ دستگاه خودرو در زنجان برای جابجایی مسافران نوروزی

۰۳م اسفند ،

بیش از ۱۰۰۰ دستگاه خودرو در زنجان برای جابجایی مسافران نوروزی

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان گفت: همزمان با آغاز نوروز سال ۹۲، یکهزار و ۳۱۶ دستگاه خودروی درناوگان حمل و نقل این استان نسبت به جابجایی مسافران این استان اقدام می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ممتازنیوز به نقل از ایرنا، علی رحمتی  افزود: ۲۹۶ دستگاه اتوبوس،۶۰۱ دستگاه خودروی سواری و ۴۱۹ دستگاه مینی بوس مجموع ناوگان حمل و نقل استان زنجان برای جابجایی مسافران نوروزی است.
وی یادآورشد: جابجایی مسافران نوروزی از ۲۴ اسفند ماه امسال آغاز می گردد و تا ۱۶ فروردین ماه سال ۹۲ ادامه خواهد داشت.
رحمتی افزود: همزمان با اجرای طرح نوروزی برنامه ها و تدابیر ویژه ای نیز برای رفاه حال شهروندان و مسافران نوروزی درنظر گرفته شده است.
وی اظهار کرد: برای اولین بار ستاد شهرستانی اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان در محل پایانه ها مستقر می گردد و از ۲۴ اسفند ۹۱ لغایت ۱۶ فرودین ۹۲ به شکایات احتمالی مردم پاسخ می دهند.
مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان زنجان گفت: همزمان با اجرای طرح جابجایی مسافران نوروزی فرم های نظر سنجی به صورت پست جواب قبول توزیع می گردد.
وی یادآورشد: سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۱۴۳ و شماره تلفن پیغامگیر ۶۹ ۴۲۶۲۳ برای ارائه هر گونه انتقادات،پیشنهادات و شکایات مردمی لحاظ شده است.
به گفته رحمتی ایام اجرای طرح نوروزی این اداره کل نرخ بلیط های ناوگان حمل و نقل ۲۰ درصد افزایش می یابد و از ۱۶ فرودین سال ۹۲ به حالت اولیه باز می گردد.

پنجشنبه ۳ اسفند   ۱۴:۱۶

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *