بیمه رایگان خودروها در مقابل سرقت‬

۱۸ام بهمن به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

بینا- شرکت بیمه دانا برای اولین بار در ایران سرقت کلی خودرو را همراه با بیمه نامه شخص ثالث بدون دریافت حق بیمه اضافی تحت پوشش قرار می دهد.
به گزارش بینا، دکتر ابراهیم کاردگر عضو هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا با اعلام این خبر افزود: همزمان با سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تا پایان سال جاری دارندگان خودروهای سواری که سال ساخت خودرو آنها از سال ۱۳۸۵ به بعد باشد، با خرید بیمه نامه شخص ثالث خودرو از این شرکت بدون دریافت حق بیمه اضافی و طی بیمه نامه جداگانه ای می توانند خودرو خود را در مقابل خطر سرقت کلی تحت پوشش قرار دهند.
این طرح برای اولین بار در کشور توسط شرکت بیمه دانا و با عنوان طرح “پاسخ” (پوشش استثنایی سرقت خودرو) در پاسخ به اعتماد مشتریان این شرکت اجرا می گردد و هموطنان عزیز می توانند جهت کسب اطلاع از شرایط و نحوه دریافت این پوشش و جزئیات بیشتر با شعب و نمایندگیهای این شرکت در سراسر کشور تماس حاصل نمایند.
بدیهی است با توجه به ارائه پوشش سرقت کلی خودرو، مراجعه بیمه گذار به همراه خودرو مورد بیمه و مدارک آن به منظور بازدید از خودرو به شعب و نمایندگیهای این شرکت ضرورت خواهد داشت.

RSS
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ