بیژن بیژنی: چشم در راه مجوزم!

۱۷ام بهمن ،

بیژن بیژنی،خواننده در گفت و گو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین گفت: آلبوم”حرفی دیگر”با آهنگسازی روی موسیقی دستگاهی آوازی ایران منتظر مجوز برای انتشار یافتن است. موسیقی دنگ و فنگ های اداری خودش را دارد. دریافت مجوز برای انتشار یافتن آلبوم، یافتن شرکت مناسب برای انتشار یافتن!

بیژنی ادامه داد:من این آلبوم را با هزینه شخصی به اینجا رسانده ام و پس از این هرشرکتی که پیشنهاد مناسبی برای انتشار یافتن دهد ، می پذیرم.

بیژنی با اشاره به اینکه مجوز شعر این آلبوم یک سال پیش صادر شده گفت : آلبوم “حرفی دیگر” را با آهنگسازی محمدجواد ضرابیان و با شعرهایی از بزرگان هوشنگ ابتهاج ، سیمین بهبهانی، رهی معیری ، حسین منزوی و یک عاشقانه از عبید زاکانی و با همراهی نوازندگان حرفه ای سازهای ایرانی و کلاسیک به محض دریافت مجوز موسیقی ضبط و منتشر می گردد.

بیژنی گفت: آلبوم “حرفی دیگر” بیشتر روی ردیف های موسیقی ایرانی است و ضرابیان بیشتر در بخش آواز دستگاهی کار می کند اما از سازهای کلاسیک نیز در این آلبوم استفاده خواهد شد.

بیژنی از انتشار یافتن مجدد کتاب «نای و نی» اش خبر داد و گفت:این کتاب که حاوی خوشنویسی های من از اشعار بزرگان ادبیات ایران است پس از ۹ ماه قرار است به چاپ مجدد برسد.

تاکنون آلبوم های موسیقی موفقی مثل “نهانخانه دل”،”ایران زمین” ، “آینه در آینه” ، “سیب سرخ” ، “گل به دامان” و “چهارفصل” و …” با صدای بیژن بیژنی انتشار یافته است.

منبع: هنرآنلاین


موسیقی ایرانیان
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ