بی تأثیرترین دربی ایران

۱۴م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

در جریان برگزاری هفته ی شانزدهم لیگ برتر فوتسال مدعیان جدول رده بندی در اندیشه پیشی گرفتن از هم می باشند و گیتی پسند همچنان به دنبال قمی ها است.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، هفته ی شانزدهم لیگ برتر فوتسال در حالی برگزار می گردد که شهرداری ساوه در این هفته به قرعه استراحت خورد. دیدارهای این هفته در ۲ روز جمعه و شنبه برگزار می گردد.

در اولین دیدار روز جمعه ۱۵ دی گاز خوزستان و هلال احمر تبریز مقابل هم قرار می گیرند.

در این  دیدار که به میزبانی گاز خوزستان انجام می گیرد از اهمیت بسیاری برای خوزستانی ها برخوردار است. زیرا حیدر فرهادی مربی این تیم به سبب نتایج ضعیف، جای خود را به مربی دیگری داد تا شاید تغییری در وضعیت تیم بوجود آید.

هلال احمر تیم یازدهم جدول لیگ برتر که هفته ی قبل تیم نامی شرکت حفاری را با ۶ گل در هم کوبید با انگیزه ی دو چندانی به مصاف تیم قعر جدولی گاز می رود.

در دومین دیدار روز جمعه دو تیم همشهری تبریزی به مصاف هم می روند. دربی تبریز بین تیم های دبیری و شهرداری برگزار می گردد. هر دوی این تیم ها هفته ی قبل در مقابل رقبای خود شکست خوردند. دبیری در رده ی ششم و شهرداری در رده ی دهم قرار گرفته اند.

شرکت حفاری و شهید منصوری روز شنبه ۱۶ دی به میزبانی حفاری ها مقابل هم صف آرایی می کنند. شرکت حفاری در هفته ی قبل با نتیجه ی ۶-۴ مغلوب رقیب خود شد و در این بازی به دنبال جبران است. شهید منصوری که هفته ی قبل حریف تبریزی خود را شکست داد برای رسیدن به جایگاه بالاتر به امتیاز بازی نیاز دارد.

لازم به ذکر است شرکت حفاری در جدول رده بندی یک پله بالاتر از شهید منصوری قرار گرفته است.

صبای قم که این روزها عنوان تیم برتر لیگ را به خود اختصاص داده برای فاصله گرفتن از رقبای خود با انگیزه ی کسب امتیاز بازی مقابل رقیبان خود قرار می گیرند. روز شنبه این تیم به مصاف فرش آرایی می رود که هفته ی قبل موفق به شکست گیتی پسند نزدیک ترین رقیب صبا شد. فرش آرا رده ی سوم جدول را از آن خود کرده است.

اما گیتی پسند که با فاصله ی یک امتیاز صبا را تعقیب می کرد با شکست مقابل فرش آرا در هفته ی قبل با صدر جدول فاصله ی بیشتری گرفت. گیتی پسندی ها که هدفشان صدر نشینی است مقابل ارژن شیراز صف آرایی می کنند تا باشکست این تیم فاصله خود را با صبا کم کنند در طرف دیگر میدان ارژنی حضور دارد که تا کنون نتایج  مطلوبی را کسب نکرده و با شکست مقابل شهرداری ساوه در هفته ی قبل در جایگاه دوازدهم جدول جای گرفته است.

آخرین دیدار این هفته بین تیم های میثاق تهران و راه ساری انجام می گیرد میثاق تهران که با آغاز نیم فصل دوم جان تازه ای گرفته در دیدارهفته ی قبل نیز حریف خود را مغلوب ساخت و در رده ی نهم جدول جای گرفت.

اما راه ساری با باخت هفته ی قبل مقابل صدر نشین ولیگ در این هفتهبه دنبال جبران است و در رده ی هشتم جای گرفته است./مح


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ