تابش: فعلا هشت نفر تایید صلاحیت شده اند

۲۵اردیبهشت،

نماینده مردم یزد گفت: هیچ کس نمی‌تواند برای شورای نگهبان تعیین تکلیف کند و بنابر خبرهای که از منابع خبری کسب کردم تاکنون هشت نفر تایید صلاحیت شده‌اند و شورای نگهبان در حال بررسی بقیه صلاحیت‌هاست.

ممتازنیوز: نماینده مردم یزد گفت: هیچ کس نمی‌تواند برای شورای نگهبان تعیین تکلیف کند و بنابر خبرهای که از منابع خبری کسب کردم تاکنون هشت نفر تایید صلاحیت شده‌اند و شورای نگهبان در حال بررسی بقیه صلاحیت‌هاست.

محمدرضا تابش نماینده اصلاح طلب مجلس نهم در واکنش به جمع‌آوری امضا علیه هاشمی خطاب به شورای نگهبان گفت: نویسندگان این نامه اقدامی غیرقانونی کرده‌اند چرا که این نامه بدون اسم دست به دست چرخانده و امضاها جمع آوری شده است.

وی گفت: باید در این ارتباط اعلام جرم شود و اشخاصی که سوء استفاده کردند مجرم می باشند.

تابش تصریح کرد: دیروز این نامه دست به دست در مجلس گشت و ما دیدیم که اسمی در نامه نیست و محتویات این نامه این بود که شورای نگهبان در هر صورت اشخاصی که از اصحاب فتنه می باشند را رد صلاحیت کند. هیچ کس نمی‌تواند برای شورای نگهبان تعیین تکلیف کند و بنابر خبرهای که از منابع خبری کسب کردم تاکنون هشت نفر تایید صلاحیت شده اند و شورای نگهبان در حال بررسی سایر صلاحیت‌هاست.

وی گفت: چنین رفتاری از سوی نمایندگان مجلس در طول تاریخ انقلاب ملاحظه نشده است و اقدامی بی سابقه است که بعضی از نمایندگان انجام دادند. 

خبرگزاری ایلنا


باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن