تات+صالحین+آتی!اخبار جدید-بانک آینده آمد!

estekhdam tir91 تات+صالحین+آتی!اخبار جدید بانک آینده آمد!

تات+صالحین+آتی!اخبار جدید

بانک آینده نام جدید ترین بانک ایرانی است که از اذغام بانک تات، موسسه صالحین و موسسه آتی تشکیل شده است. روز گذشته معاون نظارتی بانک مرکزی تهدید کرد در صورت عدم تغییر نام سر در این ۳ نهاد مالی تا امروز عصر، مجوز هر ۳ آنها لغو می‌شود.

خبرنگار بانکی دات آی آرصبح امروز، جهت پیگیری تحقق این امر به سه شعبه این سه نهاد سر زد و به مشاهدات جالبی دست یافت. دو شعبه بانک تات و صالحین واقع در خیابان ملاصدرا که تنها چند صد متر با هم فاصله دارند هیچ گونه تغییری در نام خود ایجاد نکرده بودند.

در مقابل شعبه خیابان آفریقا بالاتر از جهان کودک موسسه آتی، هم سردر نام خود را تغییر داده و هم طی پلاکاردی ارتقای نام این موسسه به بانک را به مشتریانش تبریک گفته است.

با این تفاصیل به نظر می رسد دستور معاون نظارتی چندان هم جدی گرفته نشده است.

برای پیگیری دلایل عدم تغییر نام شعب با یکی از این بانک ها تماس تلفنی برقرار شد. منشی برای پاسخگویی از نام قبلی بانک استفاده کرد و به محض برداشتن گوشی گفت: بانک… بفرمایید.

روابط عمومی بانک هم ضمن تایید تغییر نام بانک اعلام کرد پیگیر تغییر نام هستیم. به زودی مقررات مربوطه اجرا می شود و اعلام کرد جای هیچ گونه نگرانی برای صاحبان حساب وجود ندارد.

وضعیت استخدام ها

درحال حاضر وضعیت شعب بانک آینده در هاله ای از ابهام وجود دارد. از ترکیب این سه موسسه بیش از ۵۰۰ شعبه ایجاد می شود که به روایتی خلاف قانون است.

از سوی دیگر پراکندگی شعب موجود بانک آینده بسیار ناموزون است. به عنوان مثال یک شعبه بانک تات در خیابان ملاصدرا تقاطع خیابان شیراز وجود دارد و درست چند صد متر آن طرف تر یک شعبه موسسه صالحین به تازگی راه اندازی شده است.

در صورتی که هردو این بانک ها تغییر نام دهند وجودشان در کنار هم به نظر صرفه اقتصادی نخواهد داشت.

با این وجود مسئولان بانک تات امروز به خبرنگار ما گفتند که به زودی و به محض دریافت مجوز تاسیس شعب، کلیه کسانی که درمصاحبه های استخدامی پذیرش شده اند دعوت به همکاری خواهند شد.

از سوی دیگر موسسه مالی و اعتباری آتی هم به تازگی آگهی استخدامی منتشر کرده بود و وعده استخدام داده بود.

به این ترتیب آینده شغلی همه این افراد نامعلوم است.

منبع خبر

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. رسول گفت:

    پس ازمدتها انتظارمبلغ قابل توجهی دردومرحله بافاصله کم به حساب من واریزگردید.بااینکه هیچ اطلاع رسانی نشدفقط باکمک حس ششم فهمیدم که این پول رایزدان پاک باواسطه قراردادن مدیران تصفیه بانک تات برایم رسانده است،باسپاس فراوان ازخالق ومخلوق.

  2. زسول گفت:

    بانک تات ۲۰۰میلیاردتومان دربانک آینده سرمایه گذاری نموده است وتاکنون معلوم نگردیده است بقیه دارائی آن درکجا است وچه استفاده ای ازآن میشود؟وکارمدیران تصفیه تاکی ادامه مییابد؟وآیابه سهامداران چیزی خواهدرسید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ