تاخیر در حرکت قطار تهران – پیشوا و اعتراض مردم

۰۸م اسفند ،

قطار تهران – پیشوا عصر امروز(سه‌شنبه) با توقف طولانی مدت در یک ایستگاه فرعی فاصله ۴۰ دقیقه‌ای را با دو ساعت تاخیر پیمود.

به گزارش خبرنگار ایسنا قطار تهران – پیشوا که معمولا یک تا دو هزار مسافر را حمل می‌کند، عصر امروز دقایقی پس از حرکت در ایستگاه “بهرام” که یک ایستگاه فرعی است و از جاده‌های ارتباطی فاصله طولانی دارد، متوقف شد.

یکی از مسافران این قطار دربارهٔ سبب توقف آن در این ایستگاه به خبرنگار ایسنا گفت: در حالی که ساعت ۱۷ و ۲۰ دقیقه قطار از تهران به حرکت درآمد و باید تا ساعت ۱۸ به ورامین می‌رسید، اما ناگهان قطار در ایستگاه بهرام متوقف شد و رییس قطار عنوان کرد که مردم باید پول بلیت را با نرخ تازه بدهند.

وی مدعی شد که پس از اینکه از دو ماه پیش نرخ بلیت این مسیر از ۶۰۰ تومان به ۱۰۰۰ تومان افزایش یافته بود در دو سه روز قبل این نرخ به ۱۵۰۰ تومان رسیده است که با اعتراض مسافران همراه بوده است.

به گفته این مسافر وقتی رییس قطار خواستار مبلغ اضافه شد، مسافران اعتراض کردند و همین موضوع سبب شد که حدود دو ساعت قطار از حرکت بازایستد.

ظاهرا خروج بعضی مسافران از قطار و آمدن بر روی ریل سبب شده است که حرکت قطار تهران – مشهد نیز با تاخیر نیم ساعته در این مسیر مواجه شود.

قطار تهران – پیشوا(ورامین) پس از گفت‌وگوی مسئولان با مردم ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به حرکت درآمد.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *