تاریخ بازی برگشت پرسپولیس و النصر ۱۴۰۲ در لیگ قهرمانان آسیا

در پاسخ به کاربرانی که می پرسند بازی برگشت پرسپولیس النصر کی است؟ در این بخش از مطالب پایگاه خبری ممتازنیوز درباره روز و تاریخ و ساعت و زمان دقیق بازی برگشت پرسپولیس ایران و النصر عربستان در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در هفته پنجم مطلبی را برای شما آورده ایم، با ما همراه باشید.

پرسپولیس با النصر کی بازی دارد ۱۴۰۲

پرسپولیس با النصر کی بازی دارد ۱۴۰۲

دو تیم پرسپولیس ایران و النصر عربستان بازی برگشت خود را در روز دوشنبه ۶ آذر ۱۴۰۲ از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه مرسول پارک برگزار خواهند کرد.

ستاره قرمزها غایب احتمالی بازی النصر

این احتمال می رود وحید امیری با وجود مصدومیت کاروان پرسپولیس را در سفر به ریاض همراهی کند.

به گزارش ممتازنیوز، وحید امیری هافبک ملی‌پوش پرسپولیس که پس از هفته‌ها دوری در دیدار مقابل استقلال تاجیکستان برای سرخپوشان به میدان رفت، پس از ۱۰ دقیقه حضور در زمین بار دیگر از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد.

این بازیکن فعلاً روند درمان و کارهای فیزیوتراپی خود را زیر نظر پزشکان دنبال می‌کند و بر همین اساس احتمال می رود در سفر کاروان پرسپولیس به جده هم تیمی هایش را همراهی کند. به هرحال این سفر پرسپولیس به عربستان به جز رویارویی با النصر یک سفر زیارتی نیز محسوب می شود و به همین خاطر در صورت موافقت یحیی گل محمدی، وحید امیری نیز پرسپولیسی ها را همراهی خواهد کرد.

گفته می شود در مصدومیت وحید امیری گمانه زنی زیاد است و با توجه به این که کادر پزشکی پرسپولیس با تصمیم کادرفنی نباید در مورد مصدومیت بازیکنان و زمان دقیق بازگشت آن ها اظهارنظری داشته باشد، حالا برخی رسانه ها از دوری چهار هفته ای وحید امیری خبر می دهند که البته صحت آن مشخص نیست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ