«تامین آب» اولویت پروژه‌های عمرانی در تهران

گردآوری توسط گروه عمران ممتازنیوز

http://www.bananews.ir/معاون عمرانی استاندار تهران دربارهٔ آخرین وضعیت مسکن مهر و ادامه اجرای این طرح که مربوط به دولت دهم است، گفت: تمام مصوبات مربوط به مسکن مهر به قوت خود باقی است و تا زمانی که دولت تازه این مصوبات را لغو نکند، لازم‌الاجرا است.
به گزارش ممتاز (BanaNews.ir) حسن کریمی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان اینکه سیاست‌های مسکن‌‌مهر تاکنون لغو نشده است، اظهار کرد: سیاست کلی، اجرای کامل مصوبات مربوط به این طرح است و هر تعهدی که بر اساس ثبت‌نام برای دولت ایجاد شده، اجرا خواهد شد.
معاون عمرانی استاندار تهران وجود مشکلات خدماتی، زیربنایی و آب را از جمله نارسایی‌های طرح مسکن مهر عنوان کرد و گفت: این کمبودها در حال بررسی و مرتفع شدن است. کریمی دربارهٔ اینکه اگر در استان تهران تقاضای تازهی برای مسکن مهر وجود داشته باشد، آیا امکان ادامه طرح وجود دارد یا خیر؟ پاسخ داد: به نظر می‌رسد تنها تعهدات ثبت شده، اجرایی خواهد شد و بعید می‌دانم تعهد تازهی برای مسکن مهر ایجاد شود.
معاون عمرانی استاندار تهران دربارهٔ طرح‌های عمرانی استان نیز گفت: یکی از اولویت‌های استان، انجام پروژه‌های آب و فاضلاب است، چرا که یک طرح ضروری و اضطراری برای استان است و در جلسه‌ای که با سازمان آب و فاضلاب استان داشتیم، مقرر شد با کمک استانداری این طرح هر چه سریع‌تر اجرایی شود. وی تاکید کرد: با توجه به مشکلات اعتباری که وجود دارد، درصدد تامین اعتبارات هستیم، اما اینکه این طرح تا پایان امسال به اتمام خواهد رسید، یا خیر نمی‌توان اظهار نظر کرد. اما آنچه مسلم است، اینکه اجرای پروژه آب و فاضلاب‌ استان، یکی از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی تهران محسوب می‌شود.

بنانیوز – ممتاز، خبرها صنعت ساختمان کشور، عمران – معماری – شهرسازی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *