تاکسی‌های پایتخت کارت‌خوان میشوند

دبیر شورایعالی فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تهران از برگزاری یکصد و شصت و چهارمین جلسه این شورا خبر داد و گفت: در این جلسه مقرر شد تا طرح تجهیز تاکسی‌های پایتخت به سیستم کارت‌خوان بررسی و اجرا شود.

مهر : سید رضا مصطفوی دبیر شورایعالی فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تهران در تشریح آخرین مصوبات این شورا گفت: یکصد و شصت و چهارمین جلسه شورا به ریاست دکتر سید محمدهادی ایازی معاون امور اجتماعی و فرهنگی تشکیل و به بررسی برنامه‌های اوقات فراغت و عملکرد سازمان تاکسیرانی پرداخت.

وی ادامه داد: نتایج نظرسنجی شهروندان در خصوص برنامه‌های شهرداری تهران در خصوص غنی‌سازی اوقات فراغت توسط مدیرکل مطالعات اجتماعی و فرهنگی تشریح و موارد مطرح شده در این طرح پژوهشی مورد بررسی اعضا قرار گرفت.

مصطفوی با اشاره به ارایه عملکرد سازمان تاکسیرانی در حوزه فرهنگی و اجتماعی تصریح کرد: عملکرد سازمان تاکسیرانی در حوزه فرهنگی و اجتماعی توسط مدیرعامل این سازمان تشریح و سازمان مذکور دستاوردهای بسیار خوبی کسب کرده که نظر مساعد اعضا را در پی داشت.

دبیر شورایعالی فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تهران افزود: با رای اکثریت اعضای این شورا سازمان تاکسیرانی موظف شده تا با همکاری سازمان زیباسازی طرح تجهیز تاکسی‌های پایتخت به دستگاه کارت‌خوان و مانیتورهای تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی را بررسی وظرف دوهفته آینده نتایج آن را اعلام کند.


پایگاه خبری تحلیلی ممتاز | Momtaz News

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ