تا یک ماه آینده آغاز می‌شود نوسازی مینی‌بوس‌های بین‌شهری

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

تا یک ماه آینده آغاز می‌شود نوسازی مینی‌بوس‌های بین‌شهری

تا یک ماه آینده آغاز می‌شود
نوسازی مینی‌بوس‌های بین‌شهری

پرشین خودرو: مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مینی‌بوسرانی از آغاز نوسازی ناوگان مینی‌بوس بین شهری تا یک ماه آینده خبر داد و گفت: جمع‌آوری خودروی فرسوده هزینه سوخت را کاهش ‌می‌دهد.

به گزارش ممتازنیوز، غلامرضا غضنفری درباره زمان نوسازی ناوگان مینی بوسرانی کشور اظهار داشت: در حال رایزنی با دولت برای اختصاص تسهیلات نوسازی به دارندگان مینی‌بوس فرسوده در کشور هستیم.
مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی‌ مینی‌بوسرانی کشور ادامه داد: پیش‌بینی ما برای نوسازی ۵ هزار مینی‌بوس فرسوده در ‌کشور است و پیشنهاد ما این است که ۵۰ تا ۷۰ درصد مبلغ مینی بوس به صورت تسهیلات و ۲۰ تا ۳۰ درصد هم به صورت کمک بلاعوض پرداخت شود.
غضنفری اضافه کرد: در حال برنامه‌ریزی برای نوسازی ناوگان مینی‌بوسرانی برون شهری از طریق ستاد حمل و نقل و سوخت کشور و با همکاری سازمان راهداری هستیم و این کار تا یک ماه آینده آغاز خواهد شد.
به گزارش فارس، وی علت این مسئله را افزایش قیمت مینی‌بوس در سال‌های اخیر از ۴۰ به ۱۲۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: سازمان محیط زیست و شهرداری هم باید در این زمینه ما را یاری کنند.
غضنفری گفت: با جمع آوری خودروهای اسقاطی، هزینه دولت در سوخت کاهش پیدا می‌کند، چون بسیاری از مینی‌بوس‌های فرسود از کار افتاده و بدون استفاده مانده اما کارت سوخت آن در حال استفاده است.


پرشین خودرو |
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ