تبدیل شترمرغ به بالگرد +فیلم

سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱

بالگرد وسیله ای است که در کارهای نظامی یا امدادی از آن استفاده می گردد و انواع مختلف آن حتی نمونه های کنترل از راه دور و اسباب بازی آن نیز ساخته شده است. بالگردها دارای ساختاری مشخص می باشند و کسی سعی در تغییر ظاهر ان ها نمی کند.

به گزارش گروه خواندنی های ممتاز نیوز، سال قبل یک هنرمند هلندی با تبدیل کردن گربه خانگی اش به بالگرد به یک هنرمند عجیب تبدیل شد و بالگرد حیوانی اش نیز به عنوان عجیب ترین اسباب بازی سال انتخاب گردید. اما همه این افتخارات انتقادهای بسیاری نیز از طرف دوست داران حیوانات به همراه داشت.

“بارت جانسون” هنرمندی است که امسال نیز بدون توجه به انتقادهای مختلف دست به کاری عجیب زده است. این هنرمند این بار یک شتر مرغ را به عنوان مدل اصلی بالگردش انتخاب کرده است تا شاید بتواند امسال نیز عنوان عجیب ترین اسباب بازی سال را بدست آورد.

این شتر مرغ که به طور طبیعی در یکی از مزارع پرورش شترمرغ مرده بود توسط بارت خریداری شده و تنها به خاطر جثه بزرگ و عجیبش برای اینکار انتخاب شد. این هنرمند بدن شترمرغ را خالی کرده و پس از تاکسی درمی کردن آن را تبدیل به بالگرد کرد.

نیروی پرواز این بالگرد توسط ۴ پروانه تامین می گردد و این موتور و بدن شتر مرغ روی یک بدنه چوبی قرار گرفته است. این هنرمند می گوید شترمرغ همیشه دوست دارد پرواز کند و حالا با این وسیله او به آرزویش رسیده است. در ادامه فیلم این پرواز آورده شده است.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ