تبرئه احمدی نژاد از یک شکایت

ایران > سیاست – ممتازنیوز:
محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان در خصوص شکایت یکی از شاکیان خصوصی خود در دادگاه کیفری تبرئه شد.

مهر نوشت: چندی قبل یک دندانساز اهل اردبیل با طرح شکایتی علیه احمدی نژاد مدعی شد در جریان سفر استانی رئیس جمهور به اردبیل و دیدار وی با مردم دست او شکسته و این موضوع سبب ایجاد خسارت جانی و مالی به وی شده است.

پس از طرح این شکایت در دادسرای کارکنان دولت پرونده برای رسیدگی به شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

رحیمی شاکی پرونده گفت: ۲۰ آبان سال ۸۶ محمود احمدی نژاد در جریان سفرهای استانی خود به استان اردبیل آمد که در جریان دیدار مردمی من دچار شکستگی از ناحیه کتف و دست شدم. این اتفاق برای من مشکلات بسیاری را به بار آورد به طوریکه مدتی را در خانه بستری شده و به سبب اینکه نتوانستم کار کنم موفق به پرداخت اقساط وام مسکن نشدم.

وی افزود: حالا بعد از ۵۵ سال زندگی مجبورم خانه ام را بفروشم تا اقساط بانک را پرداخت کنم. در آن زمان که این اتفاق برای من افتاد هیچکس پاسخگو نشد و من هم به خاطر ناتوانی احمدی نژاد در حفظ جان شهروندان از وی شکایت کردم حالا هم دادگاه برای وی قرار منع تعقیب صادر کرده و احمدی نژاد در خصوص شکایت من تبرئه شده است.

بر اساس این گزارش، ۲۷ خرداد ماه سال قبل خبر احضار احمدی نژاد به دادگاه در رسانه ها انتشار یافت. در آن زمان اعلام شد این احضاریه با شکایت کمیسیون اصل ۹۰ مجلس و شاکی خصوص ارسال شده است.۵ آذر ۹۲، نخستین جلسه دادگاه در شعبه ۷۶ دادگاه کیفری برگزار شد که احمدی نژاد در این جلسه حاضر نشد.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *