تبعیت محض از ولایت فقیه، محور بصیرت‌افزایی است

۳۰م دیماه ،

جانشین نیروی دریایی سپاه گفت: تبعیت محض از ولایت فقیه محور بصیرت‌افزایی است و تا زمانی که بر اساس بصیرت و بر محور ولایت حرکت می کنیم برای مواجهه با توطئه ها و دسیسه های دشمنان خارجی، دغدغه‌ای نداریم.

به گزارش حوزه دفاعی – امنیتی باشگاه خبرنگاران، دریادار “علیرضا تنگسیری” جانشین نیروی دریایی سپاه با اشاره به نقش ایمان و معنویت در توفیقات و پیروزی‌های به دست آمده، گفت: تجربه حرکت انقلاب نشان داده است که هر چه ارتباط معنوی با خدا تقویت شود، میزان پیروزی و ایستادگی ما در برابر دشمنان بیشتر خواهد بود.

وی افزود: معنویت، رکن و اساس رسالت پاسداری است و اگر معنویت و اخلاص و مجاهدت بی چشم‌داشت را از سپاه بگیرند، روح را از این کالبد گرفته‌اند.

سردار تنگسیری نماز اول وقت، شکرگزاری از نعمت‌ها، دعا، مناجات و بصیرت‌افزایی را از لوازم تقویت معنویت توصیف کرد و گفت: ما باید از سرچشمه و منابع کسب بصیرت برای تقویت بینش،‌آگاهی و درک درست مسائل بهره بگیریم همچنان که تا به حال هر حرکتی که بر این پایه انجام شده، سرانجام خیری داشته است.

وی افزود: ما تا زمانی که بر اساس بصیرت و بر محور ولایت حرکت می‌کنیم برای مواجهه با توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان خارجی، دغدغه‌ای نداریم.

انتهای پیام/ش


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *