تبلیغ آهنگ ساسی به پیام رسان داخلی رسید / قائم مقام بله: آهنگ و کانال پاک شد

برخی سایت‌های خبری از انتشار تبلیغ این موزیک ویدئو در یکی از کانال‌های پیام رسان بله خبر دادند.

تبلیغ آهنگ ساسی به پیام رسان داخلی رسید / قائم مقام بله: آهنگ و کانال پاک شد

به گزارش ممتاز نیوز، قائم مقام پیام‌رسان بله درباره انتشار تبلیغ یک موزیک ویدئو در یکی از کانال‌های این پلتفرم، گفت: موسیقی مورد نظر پس از گزارش کاربران، بررسی و طبق ضوابط حذف شده است.

این روزها یک آهنگ از نوع لس آنجلسی و با محتوای نامناسب در حال دست به دست شدن است، موزیک ویدئویی که با تقلید از برنامه کودک عمو قناد ساخته شده و بسیاری از کارشناسان و کاربران معتقدند جامعه هدف این آهنگ همچون سایر موزیک ویدئوهای این خواننده کودکان و نوجوانان هستند.

روز گذشته، برخی سایت‌های خبری از انتشار تبلیغ این موزیک ویدئو در یکی از کانال‌های پیام رسان بله خبر دادند.

تجملیان قائم مقام بله گفت: بله یک پیام رسان بزرگ است و در حال حاضر روزانه حداقل چهار و نیم میلیون و در ماه ۱۰ میلیون کاربر در آن فعالیت می‌کنند.

وی افزود: در این پلتفرم روزانه ده‌ها هزار کانال محتوا تولید و منتشر می‌کنند. در واقع بله پلتفرمی برای تولید و انتشار محتواست. البته بدیهی است که تولیدکنندگان محتوا باید به قوانین و مقررات کشور پایبند باشند.

تجملیان ادامه داد: ما در پیامرسان بله، به عنوان یک پلتفرم مقررات شفافی برای محتوای منتشر شده در کانال‌های عمومی داریم که این موارد در سند قوانین و شرایط استفاده از بله آورده شده است. اگر محتوای تولید شده در کانال‌های عمومی قوانین موجود را رعایت نکنند طبق سند مذکور با این محتوا رفتار خواهد شد.

تجملیان در پایان خاطرنشان کرد: موسیقی مورد نظر هم پس از گزارش کاربران، بررسی و طبق ضوابط حذف شده است.

این توضیحات در حالی است که برای حذف محتواهای نامناسب علاوه بر گزارش کاربران، لازم است در پیام‌رسان‌ها الگوریتم‌های هوش مصنوعی برای پایش، شناسایی و حذف محتواهای غیراخلاقی به‌کار گرفته شود. 

گفتنی است کانال رادیو جوان که این ویدیو را منتشر کرده بود نیز از دسترس خارج شد.

انتهای پیام/


فرهنگ و هنر
موسیقی

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.