تجاوز امام جماعت همجنس باز در مسجد به یک نوجوان

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

امام جماعت وهابی یک مسجد در عربستان سعودی با شکایت یک نوجوان سعودی به جرم تجاوز به وی و قاچاق ماده مخدر حشیش بازداشت شد.

امام جماعت وهابی یک مسجد در عربستان سعودی با شکایت یک نوجوان سعودی به جرم تجاوز به وی و قاچاق ماده مخدر حشیش بازداشت شد.

مقامات سعودی در منطقه السامر یک نوجوان را از چنگال امام جماعت یکی از مساجد عربستان سعودی نجات دادند، این فرد عادت کرده بود در داخل مسجد یا در منزل مسکونی خود که در یکی از خیابانهای شمال جده واقع شده بود، به این نوجوان تجاوز کند. بعد از بازداشت این فرد مقادیر بسیاری حشیش نیز از وی ضبط شد.
 
وی با سرپوش دین اقدام به ترویج استفاده از مواد مخدر و فروش مواد در مسجد یا داخل منزل خود می کرد.

بنا بر اعلام پایگاه اینترنتی خبری سبق، مقامات مربوطه شکایتی از یکی از جوانان سعودی دریافت کردند تا وی را از دست یک امام جماعت در مسجدی در شمال جده نجات دهند. این نوجوان بارها از سوی این امام جماعت در داخل مسجد و محل اقامت وی مورد تجاوز قرار گرفته بود و کار به جایی رسیده بود که زندگی را بر این جوان تنگ کرده بود، به همین سبب جوان سعودی به نیروهای امنیتی پناه برد.
 
منابع مطلع اعلام کردند با این شکایت نیروهای سعودی برای وی کمین گذاشته و علاوه بر بازداشت وی مقادیر قابل توجهی حشیش در داخل منزل و خودروی وی کشف کردند.

این منابع تصریح کردند که به نامه هایی نیز دست یافته اند که وی در آنها به تبلیغ استفاده از مواد مخدر به مخاطبان خود اقدام کرده است، این شیخ وهابی حتی مشتریان خود را به مسجد می کشاند و در آنجا اقدام به تحویل مواد به آنها می کرد.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۳نظر ثبت شده
  1. نام شما... گفت:

    دروغه این

  2. رز گفت:

    واقعاها اگر این اتفاق مدام تکرار می شد چرا اون جوون تاحالاهیچ اعتراضی نکرده وتازه یادش افتاده بودبگه چرا بایدهمش می رف مسجد

  3. سانا گفت:

    اگه این مطلب واقعی باشه مگه اون نوجوان مرض داشته که هی میرفته مسجد یا خونه طرف؟حالا اگه یه بار بود بله ولی مرتب این اتفاق تکرار میشده

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ