تجاوز جنسی فوتبالیست آمریکایی به دختر جوان + عکس

پارس ناز:جردن جانسون ۲۰ ساله بازیکن سرشناس تیم دانشگاه مونتانا به بهانه ای دختر هم دانشگاهی اش را به اتاق خوابش کشاند وسپس وی را مورد ازار واذیت جنسی قرار داد.فردون والکنبرگ دادستان میسولا کانتی در بیانیه ای اعلام کرد:جردن جانسون با اتهام تجاوز به عنف بازداشت است و این در حالی است که این بازیکن چنین اتهامی را قبول نکرده وبه شدت ادعای بی گناهی می کند.

اما رسوایی بازیکنان این دانشگاه چیز تازه ای نیست و این دومین عضو این تیم است که با چنین اتهامی روبرو می شود. دیوید پاول وکیل قانونی جردن جانسون گفت:خانواده جانسون پس از شنیدن این خبر بسیار متاسف شدند و به دنبال راهی برای اثبات بی گناهی فرزندشان هستند.

www.parsnaz.ir - تجاوز جنسی فوتبالیست آمریکایی به دختر جوان + عکس

مقامات وزارت دادگستری امریکا اعلام کردند:بررسی های مدیریت دانشگاه،پلیس و دادستان شهر میسولا نشان می دهد در طول سه سال گذشته بیش از ۸۰ مورد تجاوز و آزار و اذیت جنسی در محوطه دانشگاه رخ داده که حداقل ۱۱ دانشجو به اتهام تجاوز جنسی در دانشگاه از سال ۲۰۱۱ میلادی دستگیر شده اند.

جان انگن شهردار میسولا در مصاحبه با رویترز گفت:این نوع جرایم روز به روز در این شهر زیاد می شود بنابراین ترس زیادی از تشکیل باند های متجاوز در شهر وجود دارد.گفتنی است فعالیت فوتبالی جانسون پس از این جریان به حالت تعلیق در آمد و از شرکت در مسابقات فوتبال محروم شد.جردن جانسون و دونالدسون دو بازیکن سرشناسی هستند که نامشان در لیست سیاه متجاوزان قرار دارد.

منبع:جام نیوز

  برهنه شدن این خانم در خیابان بعد از تنبیه پسرش + عکس
  رابطه نامشروع این فوتبالیست سرشناس دنیا + عکس
  این زن پسر ۱۳ ساله را وادار به رابطه جنسی می کرد +عکس
  یک خانم پزشک مهربان روسی در روستاهای ایران + عکس


پارس ناز بزرگترین مرجع سایت تفریحی و سرگرمی فارسی زبانان جهان

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. moslem گفت:

    ازهر جه ادم بست متنفرم

  2. امید PC گفت:

    خوبش شد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ