تجاوز معلم در گردش علمی+ عکس

آذر ۱۴۰۰

به گزارش پلیس معلم ۳۹ ساله به اتهام تجاوز به عنف و برقراری رابطه جنسی با دانش آموزان زیر ۱۶ سال خود در مدرسه ای در روستای در مرکز آلبرتا، کانادا بازداشت شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران؛ جنیفر کالینز مک معلم ۳۹ ساله کلاس ششم در اقدامی ناشایست با چند دانش آموز پسر ۱۶ سال خود مبادرت به تجاوز جنسی می نمود.

به گزارش این خبرگزاری این معلم به قصد گردش علمی از فرصت به دست آمده کمال استفاده را برده و به همراه سه تن از دانش آموز ۱۶ ساله خود گاهی راهی این گردش علمی شدند.

کوین دیویس کلانتر روستای ” تروس بای” در کانادا به نقل از این خبرگزاری گفت: تحقیقات پلیس پس از یک تماس تلفنی از طرف فردی ناشناس در مورد داشتن روابط نامشروع جنیفر مک نیل با دانش آموزان خود آغاز شد.

جنیفر کالینز مک نیل بر اساس شواهد و مدارک محکم که در طول انجام تحقیقات به دست آمده بود پس از بازگشت از گردش توسط پلیس دستگیر شد.

وی به سبب داشتن روابط نامشروع با دانش آموزان پسر خود در رده سنی ۱۲ سال از آوریل ۲۰۱۲ تا فوریه ۲۰۲۱ و همچنین دانش آموزان ۱۶ سال تا قبل از دستگیری وی متهم شده است. مک نیل با شش فقره تجاوز به عنف متهم و در بازداشت پلیس است.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. محمدهادی گفت:

    سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم.آیا خانمی هست با من ازدواج کنم شرایط مالی من درک کن.من ۳۰سالمه.لیسانس حسابداری دارم.فعلا بیکار شدم درآمدی ندارم. سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸. اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

  2. علی گفت:

    زنها که میل جنسی ندارند عجیبه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ