تحقیر نماینده چین در لیگ قهرمانان آسیا

تیم فوتبال گوانگژو چین با چهار شکست سنگین از گردونه‌ی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا کنار رفته است.

تحقیر نماینده چین در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش ممتاز نیوز، شاید همه گیری کرونا بیش از همه تیم‌ها در دنیای فوتبال، گریبان‌گیر تیم‌های چینی شد و از آن‌ها که برای خود قدرت و شکوهی در فوتبال آسیا ساخته بودند، تیم‌های ضعیف با عملکردی فاجعه‌بار ساخته و شاید مرور عملکرد گوانگژو در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا به خوبی این مسئله را اثبات کند.

گوانگژویی‌ها که با با هدایت ژنگ‌ژی به عنوان سرمربی-بازیکن پا به رقابت‌های آسیایی گذاشتند، ساعتی پیش چهارمین شکست متوالی خود را هم در این فصل از رقابت‌ها تجربه کردند تا قعرنشینی و آماری عجیب با لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ وداع کنند.

سرخ‌پوشان چینی که دو دوره قهرمانی آسیا را در سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۲ در کارنامه دارند، در این فصل در ۴ مسابقه ۴ شکست را تجربه کرده و ۲۱ بار دروازه‌ی آن‌ها باز شده است و نکته‌ی عجیب این‌که بازیکنان گوانگژو ناکام در رسیدن به حتی یک گل بوده‌اند!

شکست ۵ گله برابر جوهور دارالتعظیم مالزی آغاز کار گوانگژو در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا بود و سپس آن‌ها برای کاوازاکی شکست تحقیرآمیز ۸ گله را تجربه کردند و دو باخت متوالی ۳-۰ و ۵-۰ برابر اولسان هیوندای دیگر نتایج این فصل گوانگژو چین بوده است.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ