تحویل ۱۵۰۰منزل با حضور رئیس جمهوری به زلزله زدگان

تحویل ۱۵۰۰منزل با حضور رئیس جمهوری به زلزله زدگان

جام جم آنلاین: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه هفته آینده ۱۵۰۰ باب منزل ساخته شده با حضور رئیس جمهوری به زلزله زدگان تحویل داده می‌شود، گفت: ۲ هزار چادر بزرگ نیز برای قراردادن احشام زلزله زدگان ارسال شد.

محمود مظفر در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به تحویل ۱۵۰۰ باب خانه ساخته شده برای زلزله زدگان آذربایجان شرقی که هفته آینده توسط رئیس جمهوری افتتاح و تحویل داده می‌شود، اظهار داشت: در این زمینه هلال احمر نیز ۳ هزار چادر برای تعویض چادرهای معیوب زلزله زدگان به مناطق آسیب دیده ارسال کرده است.

وی افزود: در تلاشیم تا بتوانیم چادرهای بیشتری را برای زلزله زدگان به خصوص به دلیل فرا رسیدن هوای سرد تولید و برای آنها ارسال کنیم.

مظفر ادامه داد: در این زمینه ۲ هزار چادر بزرگ -انباری نیز برای قرار دادن احشام آسیب‌دیدگان به مناطق زلزله زده ارسال شده است تا زلزله‌زدگان بتوانند دام‌های خود را در این چادرها که وسعت بزرگی دارند نگهداری کنند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: در تلاشیم تا بتوانیم جیره غذایی یک ماهه نیز برای ۲۰ هزار خانوار تهیه و بین آنان توزیع کنیم.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ