تحویل تندر ۹۰ به جای پژو ۲۰۶ در صورت تمایل مشتری

۱۲م آذر ،

تحویل تندر ۹۰ به جای پژو ۲۰۶ در صورت تمایل مشتری

معاون تولید تندر۹۰ ایران خودرو با اشاره به عرضه محصول تازه تندر اتوماتیک تا آخر آذر ماه جاری، گفت: در صورت رضایت مشتریان خودروی تندر۹۰ به جای پژو ۲۰۶ به آنان تحویل داده می گردد.

به نقل از ایرنا، محمدرضا معتمد با اشاره به رشد ۳۴ درصدی تولید خودروی تندر۹۰ در سال جاری نسبت به سال قبل، از تحویل محصول تازه تندر اتوماتیک تا آخر آذرماه به بازار، خبر داد.
وی با بیان اینکه بعضی مشکلات سبب شده که نتوانیم به برنامه رشد تولید پیش بینی شده برای سال جاری دست یابیم و نسبت به این برنامه کاهش تولید داریم، گفت: اما کماکان این خودرو جزو خودروهایی است که رشد تولید داشته و توانسته ایم بر مشکل تامین قطعه در این بخش غلبه کنیم.
وی در خصوص عدم فروش تندر۹۰ اظهار داشت: ثبت نام تندر مطابق ظرفیت تولید انجام می گردد و برای تحویل در ماه های بهمن و اسفند سال جاری ثبت نام صورت گرفته است.
معاون تولید تندر۹۰ ایران خودرو یادآور شد: در مورد مدل E1 فروش فوری و مدل E2 فروش مدت دار انجام شده که البته ظرفیت فروش نقدی بسیار زود پر شد.
معتمد متذکر شد: در حال حاضر بخشی از تعهدات انجام شده در مورد خودروی پژو ۲۰۶ با خودروی تندر ۹۰ در حال جبران است.
وی گفت: با مشتریان تماس می گیریم و در صورت علاقمندی آنان، تندر ۹۰ به جای ۲۰۶ تحویل مشتریان می گردد و اگر علاقمند نباشند جریمه هایی که ایران خودرو باید بابت تاخیر یا بازگشت پول بپردازد، پرداخته می گردد.

یکشنبه ۱۲ آذر   ۱۵:۱۹

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
 1. ramin گفت:

  بازم کلی گویی کردین
  لطفاً بگین با چه قیمتی و با چه خودرویی از تندر E1 یا E2 ?
  منطورم اینه که من پیش خرید کرده بودم تحویل هم تیرماه ۹۱ بود حالا شما با چی می خوایین عوض کنید؟؟؟؟؟؟

  • مهدی گفت:

   منم سه ماه تندر ثبت نام کردم میگن پژو پارس بردار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *