تحویل ۲۵۰ هزار مسکن مهر در بهار ۹۳, مشکل گازرسانی حل می‌شود

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از افتتاح ۲۵۰ هزار واحد مسکن مهر در بهار سال آینده خبر داد و گفت: روند بهره برداری و واگذاری پروژه های این طرح تا پایان سال بر اساس برنامه انجام خواهد شد

مهرآبادی

خبراقتصادی:احمد اصغری مهرآبادی در گفت‌وگو با تسنیم، افزود:با مسئول گازرسانی به پروژه های مسکن مهر جلسات منظمی برگزار می گردد و وی برای گازرسانی به شهرهای تازه اعلام آمادگی کرده است. بنابراین مدیران عامل شهرهای تازه هر جا که در رابطه با گازرسانی به واحدهای مسکن مهر مشکل دارند به ما اعلام کنند تا از طریق مشاور وزیر نفت آنرا پیگیری کنیم.

وی با اشاره به برنامه افتتاح مسکن مهر تا پایان سال، تصریح کرد: قرار بود دو پروژه در استان های کرمان و یزد افتتاح شود که به سبب همزمانی با ماه محرم به تعویق افتاد، اما به هر حال این دو افتتاح و برنامه های بهره برداری از پروژه های مسکن مهر بر اساس برنامه تا پایان سال انجام خواهد شد تا ۱۷۶ هزار واحد با تمام امکانات به متقاضیان سراسر کشور تحویل شود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با یادآوری این که ۲ میلیون و ۱۶۲ هزار واحد مسکن مهر در حال ساخت است، گفت: از این تعداد یک میلیون و ۴۳۰ هزار واحد از نازک کاری عبور کرده اند که تاکنون یک میلیون و ۱۵ هزار واحد آنها افتتاح شده و ۱۷۶ هزار واحد آن نیز آماده افتتاح است که این تعداد واحد هم به تدریج تا پایان سال به بهره برداری می رسند.

اصغری مهرآبادی با تاکید بر این که پیگیر تکمیل و افتتاح بقیه واحدها هم هستیم، گفت: در حال حاضر ساخت بخشی از پروژه ها به اتمام رسیده است و نیاز دارند تا مسئله آبرسانی یا برق رسانی به آنها انجام شود.

وی با اشاره به این که بعضی از پروژه ها نیز مشکل گازرسانی دارند، ادامه داد: در مجموع با توجه به اقداماتی که در دستور کار قرار دارد در بهار سال آینده حدود ۲۵۰ هزار واحد دیگر به متقاضیان تحویل خواهد شد.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *