تخفیف ویژه مودم‌ USB وایمکس ایرانسل به دانشگاهیان

۲۴اردیبهشت،

 

دانشگاهیان علاقه‌مند به استفاده از سرویس وایمکس ایرانسل در دانشگاه‌های استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی و فارس می‌توانند با تکمیل ثبت نام خود تا تاریخ ۶ خرداد ماه، از ۵۰ هزار تومان تخفیف ویژه مودم‌های USB ایرانسل بهره‌مند شده و این مودم را با بهای تخفیفی تهیه کنند.
 
مدیر روابط عمومی ایرانسل در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب گفت: جامعه دانشگاهی کشور در استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی و فارس که تا ۶ خردادماه به جمع مشترکان وایمکس ایرانسل بپیوندند، مشمول ۵۰ هزار تومان تخفیف ویژه مودم‌های‌ USB وایمکس ایرانسل می‌شوند.
 
به گفته آرش کریم بیگی، دانشگاهیان علاقه‌مند به استفاده از سرویس وایمکس ایرانسل می‌توانند با تکمیل ثبت نام خود تا تاریخ ۶ خرداد، از ۵۰ هزار تومان تخفیف ویژه مودم‌های USB ایرانسل بهره‌مند شده و این مودم را به همراه سامانه تقویت کننده آن را با پرداخت ۶۹ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری کنند.
 
به گفته وی دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها متقاضی استفاده از این سرویس می باشند، می‌توانند برای ثبت نام به وبسایت رسمی ایرانسل به نشانی www.irancell.ir مراجعه کرده و یا با مراجعه به یکی از فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل و یا مراکز خدمات ایرانسل ثبت نام خود را تکمیل کنند.
 
به گفته کریم بیگی، در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر فرد تنها می‌تواند یک حساب وایمکس ثبت نام کند و ثبت‌نام‌های اضافی ملغی می‌شود.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *