تخفیف ۳۰ درصدی بهای “بلیت قطار”

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

مدیرکل تنظیم و نظارت بر بازار راه‌آهن با اعلام آمادگی راه‌آهن برای دور دوم سفرهای نوروزی از تداوم تخفیف حداکثر۳۰ درصدی بهای بلیت بعضی شرکت‌های ریلی از روز ۱۶ فروردین خبر داد.

به گزارش ممتاز به نقل از گروه بازار باشگاه خبرنگاران، مرتضی جعفری، مدیرکل تنظیم و نظارت بر بازار راه‌آهن با اشاره به حجم مسافر جابه‌جا شده در دور اول سفرهای نوروزی گفت: در دور اول در مجموع یک میلیون و ۲۰۷ هزار مسافر جابه‌جا شده است.
 
او با بیان اقدامات صورت گرفته از ابتدای سفرهای نوروزی افزود: ظرفیت ایجاد شده در این ایام یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر صندلی بوده که حجم قابل توجهی از آن در دور اول مورد استفاده قرار گرفته است.
 
مدیرکل تنظیم و نظارت بر بازار راه‌آهن از اعلام آمادگی شرکت‌های ریلی به منظور تخفیف در بهای بلیت حداکثر تا ۳۰ درصد خبر داد و گفت: در حال حاضر چند شرکت از جمله شرکت ریل ترابر سبا و شرکت راه‌آهن شرقی بنیاد در این مورد آمادگی خود را اعلام کرده‌اند و این روند پس از ایام نوروز نیز ادامه خواهد داشت.
 
وی هم‌چنین دربارهٔ سامانه اطلاع‌رسانی و پاسخگویی به شکایات (۵۱۴۹) تصریح کرد: از ابتدای دور اول سفرهای نوروزی به طور متوسط روزانه تعداد ۸۰۰ پیامک به این سامانه ارسال شده که شکایات مربوط به خدمات به صورت آنی و سایر موارد در کوتاه‌ترین زمان ممکن رسیدگی شده است.

انتهای پیام/

منبع:ایسنا


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *