تخلف بعضی از شعب کشیک بانک ها

۱فروردین ۱۳،

برخلاف ادعای فعالیت ۳۰درصد شعب بانک ها در ایام نوروز،مشاهدات میدانی خبرنگارتسنیم از بعضی شعب کشیک بانک های تهرانی حکایت از عدم فعالیت تعدادی از بانک ها در این روزها دارد.

به گزارش انتخاب به نقل از مشرق، روزهای پایانی سال در حالی سپری شد که بانک مرکزی و بانک های دولتی و خصوصی با صدور اطلاعیه هایی جداگانه به مردم اطمینان می دادند که در ایام نوروز بانک ها شعب کشیک دارند.

این اولین بار نیست که در تعطیلات رسمی کشور، سیستم بانکی شعب کشیک را برای خدمات رسانی به مردم معرفی می کند ولی اینبار بعضی از شعب کشیک برخلاف اطلاع رسانی قبلی در ایام نوروز به جای اینکه باز باشند و به مردم خدمت رسانی کنند بنا به هر سببی تعطیل بودند.

خبرنگار ما به تعدادی از شعب کشیک بعضی بانک ها (طبق آنچه در پایگاه اینترنتی رسمی این بانک ها ثبت و اعلام شده بود) مراجعه کرد اما برخلاف اعلام این بانک ها، شعب تعطیل بودند و با این حساب بانکی ها ترجیح دادند شعب کشیک نوروزی “نوروز” را در خانه سپری کنند.

به گزارش تسنیم ، ابراهیم درویشی معاون نظارتی بانک مرکزی پیشتر اعلام کرده بود که در ایام تعطیلات نوروز ۲۰ الی ۳۰ درصد از شعب بانکها و موسسات اعتباری در تهران و سراسر کشور  به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

گفتنی است بانک مرکزی به منظور رفاه حال هموطنان و ارائه خدمات بهتر در روزهای پایانی سال و ایام نوروز ، اول اسفندماه طی بخشنامه ای مواردی همچون تجهیز و پشتیبانی فنی لازم کلیه دستگاه های خودپرداز جهت تأمین نقدینگی و رفع خرابی های احتمالی ؛ در دسترس بودن دائمی خدمات بانکداری الکترونیک و رفع نقص های فنی و همچنین پاسخگویی مناسب به مشتریان در اسرع وقت ؛ دایر نمودن شعب کشیک حتی المقدور در تمام نقاط کشور و اطلاع رسانی کافی در این ارتباط از طریق پایگاه اطلاع رسانی بانکها و سایر رسانه های جمعی را به بانک های کشور تاکید کرده است .


– برگزیده
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *