تدارک شبکه سه برای ایام محرم و صفر

شبکه سه سیما از تدارک ویژه برنامه «معلی» که به بازنمایی آئین‌های عاشورایی نواحی و اقوام مختلف کشور و جهان اسلام می پردازد، به عنوان ویژه برنامه ایام محرم و صفر خبر داد.

تدارک شبکه سه برای ایام محرم و صفر

به گزارش ممتاز نیوز، سعید ستودگان، تهیه کننده ویژه برنامه محرم و صفر شبکه سه سیما که با نام «معلی» روی آنتن خواهد رفت، گفت: به یاری خدا و با عنایت اهل بیت علیهم السلام، قرار است که ویژه برنامه متفاوتی در ایام محرم و صفر امسال روی آنتن شبکه سه سیما برود و با عنایت سید و سالار شهیدان،  ویژه برنامه‌ “معلی” با قاب‌هایی گرم و صمیمی از آئین‌های عاشورایی و عزاداری نواحی و اقوام استان‌های مختلف کشور برای سید شهدا(علیه السلام) خواهد بود.

وی ادامه داد: در این ویژه برنامه، لحظات درخشانی از عزاداری های نواحی و استان‌ها، اقوام و گویش‌های مختلف ایرانی و همچنین جهان اسلام ثبت و به تصویر کشیده خواهد است.

تهیه کننده برنامه «معلی» افزود: این برنامه از حضور مداحان شاخص و پیشکسوتان هیئات مذهبی کشور بهره‌مند خواهد شد و خادمان حضرت سیدالشهدا علیه السلام، برنامه «معلی»را همراهی خواهند کرد.

ستودگان همچنین یادآور شد: برخی ممکن است گمان کنند که این برنامه  یک تلنت استعدادیابی در حوزه مداحی است که در پاسخ باید گفت که  این چنین نیست و هیچگونه رقابتی در این برنامه بین شرکت کنندگان وجود ندارد.

ستودگان در خاتمه عنوان کرد: نام «معلی» به معنی برافشته و بلند مرتبه برای این برنامه در نظر گرفته شده است که یادآور عتبات عالیات کربلا به عنوان میعادگاه عاشقان دلدادگان حسینی است.

انتهای پیام/

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.