تداوم کابل برگردانها در تهران/ بروز اختلال در ۴ مرکز مخابراتی

به گزارش خبرنگار مهر، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه در مرکز مخابرات شهید کاظمی از فردا ۱۵ خردادماه و در مرکز مخابرات خاتم الانبیاء (ص) (فردیس ۲) در محدوده مخابرات البرز و در مراکز مخابرات سیدالشهداء (ع) و محمدیه سپیدار (توابع رباط کریم) از تاریخ ۱۶ خردادماه آغاز می شود.
 
با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید کاظمی با پیش شماره های ۳۲۸۰ الی ۳۲۸۲ در محدوده خیابانهای شهید صدوقی، بسیج و زیرگذر اتوبان حداکثر به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.

در مرکز مخابرات خاتم الانبیاء (ص) (فردیس ۲) نیز مشترکان دارای پیش شماره های ۳۶۶۰ الی ۳۶۶۶ از ساعت ۲۳ پانزدهم خرداد به مدت ۸ ساعت در ارتباط تلفنی خود با اختلال مواجه می شوند.

 

ارتباط تلفنی مشترکان مرکز مخابرات سیدالشهداء (ع) با پیش شماره های ۵۵۱۳، ۵۵۱۴، ۵۵۱۷ و ۵۵۷۰ الی ۵۵۷۹ در محدوده خیابانهای شهید فتحی، شهید سهراب برزو، کوچه های شهید خطیبی و معمار زیارتی نیز حداکثر به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.
 
با اجرای عملیات کابل برگردان ارتباط دیتای مشترکان مرکز مخابرات محمدیه سپیدار (توابع رباط کریم) از ساعت ۲۳ شانزدهم خرداد به مدت ۳ ساعت دچار اختلال می شود.


MehrNews Rss Feed

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.