تدوین برنامه اجرایی مدیریت یکپارچه کیفیت سرویسهای ارتباطی

۱۰م آذر ،

به گزارش خبرنگار مهر، تدوین برنامه اجرایی مدیریت یکپارچه کیفیت سرویسهای شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان تنها فراهم آورنده سرویس های زیرساختی مخابراتی در کشور و توافق نامه های سطح سرویس شبکه فعلی و آتی (IP/MPLS) این شرکت از سوی گروه مدیریت یکپارچه شبکه پژوهشکده فناوری ارتباطات پژوهشگاه ICT در دستور کار قرار گرفت.

پروژه بررسی و تحلیل مدیریت کیفیت سرویس و مدیریت SLA شرکت ارتباطات زیرساخت با تأکید بر شبکه IP/MPLS و ارائه راهکار مناسب به شرکت زیرساخت پیشنهاد شده که این پروژه با همکاری بخش خصوصی و نظارت گروه مدیریت یکپارچه شبکه در حال اجرا و انجام مراحل پایانی است.

براساس اعلام پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، در این پروژه مواردی چون طراحی معماری یکپارچه مدیریت کیفیت سرویس به صورت انتها به انتها، طراحی فرآیندهای مورد نیاز شرکت در ارتباط با مدیریت SLM ، ساختار سازمانی مناسب، و نیز برنامه اجرایی در نظر گرفته شده است.

برای ارزیابی مناسبی از راهکارهای ارائه شده در طرح اجرایی دربارهٔ عملیاتی شدن مدیریت کیفیت سرویس و مدیریت توافق نامه های سطح سرویس در شرکت ارتباطات زیرساخت، ارائه طرح عملیاتی محدود جهت اجرای آزمایشی با مشخصات کامل شامل اهداف، محدودیت ها، سرویس ها، سیستم ها، فرآیندها، تعیین نقش واحدهای سازمانی درگیر و مدل داده ای در این پروژه پیش بینی شده است.

همچنین پیش نویس پروژه های مورد نیاز برای اجرای مدیریت کیفیت سرویس و مدیریت SLA در هر یک از مراحل برنامه اجرایی در بخش های مختلف شرکت ارتباطات زیرساخت و برای تمام سرویس های قابل ارائه توسط آن شرکت، در فاز نهایی پروژه تهیه خواهد شد.

به گزارش مهر، با تدارک سازوکارهای لازم و عملیاتی شدن برنامه اجرایی مدنظر، قدم مؤثری در تحقق مدیریت کیفیت سرویس و مدیریت SLA در شرکت ارتباطات زیرساخت برداشته خواهد شد.


MehrNews Rss Feed
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ