تراکتورسازی مشتری جدید علی کریمی

۰۸خردادماه،

حمید زینی‌زاده از تمایل باشگاهش برای جذب علی کریمی خبر داد و گفت: تبریز خانه کریمی است و اگر بپذیرد که به تراکتورسازی بپیوندد، سبب افتخار ما خواهد بود.

وی اما این را نیز گفت که هنوز با کریمی مذاکره نکرده است: اگر زمینه لازم فراهم شود ظرف چند روز آینده باب مذاکره را با علی کریمی باز می‌کنیم. او بازیکن بزرگی است و ما دوست داریم او به تبریز بیاید.

زینی زاده در ادامه با قطعی داشتن حضور جلال چراغپور در کادرفنی تیمش دربارهٔ فهرست بازیکنان مورد نظر جلالی گفت: حتما شش سهمیه لیگ برتری را خواهیم گرفت. در روزهای اخیر با چند بازیکن به صورت موردی مذاکره هم ‌کرده‌ایم و می‌خواهیم در صورت امکان تا شنبه هفته‌ آینده ترکیب تیم را کامل کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی دربارهٔ اردوهای مورد نظر سرمربی تیمش هم گفت: مجید جلالی هم اردوی داخلی را در برنامه‌اش گنجانده و هم برای اردوی خارجی برنامه دارد. احتمالا اردوی داخلی مان در تبریز یا سرعین اردیبل برپا می‌شود.

زینی‌زاده در پایان با بیان این که هنوز هیچ یک از بازیکنان تیمش از جدایی حرفی نزده‌اند، دربارهٔ آخرین وضعیت قاسم دهنوی گفت: دو روز پیش که با او صحبت کردم، گفت که می‌خواهد به مشهد برود. حالا هم منتظریم که بازگردد. البته دهنوی این را هم گفت که با هیچ باشگاهی قرارداد نبسته و فقط مذاکره داشته است.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ