تردد خودرو در محورهای ارتباطی زنجان با زنجیر چرخ

۰۶م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

تردد خودرو در محورهای ارتباطی زنجان با زنجیر چرخ

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان ، گفت: تردد وسایل نقلیه در سه محور ارتباطی این استان به سبب بارش برف و وقوع کولاک مقطعی، با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ممتازنیوز به نقل از ایرنا، کلیم الله وثوقی ، گفت: هم اکنون تردد خودرو در گردنه های تهم – چورزق ، زنجان – طارم و زنجان – دندی با زنجیر چرخ صورت می گیرد.

وی اظهار کرد: شب قبل برغم بارش برف، برودت هوا، وزش باد و وقوع کولاک مقطعی، راهداران پرتلاش این اداره کل مسیرهای ارتباطی به خصوص در مناطق کوهستانی و برفگیر را با انجام عملیات برف روبی و نمک پاشی برای عبور و مرور خودروها باز نگه داشته اند.
وثوقی ، افزود: محور ارتباطی زنجان – بیجار ، زنجان – تبریز و زنجان – قزوین به سبب بارش باران و لغزندگی سطح جاده نیازمند احتیاط هرچه بیشتر از سوی رانندگان خودروهای عبوری است تا به سلامت طی مسیر کنند.
وی تاکید کرد: ضروری است کلیه رانندگان هنگام تردد در محورهای ارتباطی استان زنجان به ویژه مناطق کوهستانی و برف گیر ، احتیاط لازم و کافی را به عمل آورده و خودروهای خود را به زنجیر چرخ و دیگر وسایل و تجهیزات ایمنی و زمستانی مجهز کنند.
وثوقی یادآور شد: اشخاصی که قصد عبور از محورهای ارتباطی استان زنجان را دارند می توانند قبل از سفر با تلفن گویای ۱۴۱ و همچنین ۷۲۷۲۰۲۷ تماس گرفته و یا با ارسال ˈSMSˈ خالی به شماره ۱۰۰۰۲۴۱۱۴۱از وضعیت راه های مواصلاتی این استان مطلع شوند.

یکشنبه ۶ اسفند   ۱۰:۴۸

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ