ساعت محدودیت تردد شبانه در تهران امروز (۲۷ شهریور ۱۴۰۰)

ساعت محدودیت تردد در تهران امروز

با توجه به آخرین وضعیت منع تردد شبانه به اطلاع میرساند محدودیت تردد در تهران امروزشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ از ساعت ۲۲:۰۰ الی ۳:۰۰ بامداد فردا اجرا می شود.

خبر فوری: رئیس ستاد ملی مقابله با کرونا درباره آخرین وضعیت تردد شبانه در تهران اعلام کرد: محدودیت‌های تردد شبانه لغو نشده و فقط لیست افرادی که برای زدن واکسن به مراکز شبانه روزی مراجعه می کنند توسط وزارت بهداشت به راهنمایی و رانندگی اعلام می شود تا اگر جریمه ای اعمال شده نسبت به حذف جریمه اقدام شود.

این در حالی است که روز ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد مقابله با کرونا اعلام کرد: با توجه به موضوع مهم واکسیناسیون شبانه‌روزی ممنوعیت تردد شبانه برداشته می‌شود.

ساعت محدودیت تردد شبانه در تهران امروز

به گزارش ممتازنیوز، در مورد تمهیدات لازم جهت کنترل شیوع بیماری کرونا و با دستور ستاد ملی کرونا مبنی بر اجرای ممنوعیت تردد شبانه در تهران، تا اطلاع ثانوی خودروها از ساعت ۲۲ شب الی ۳ بامداد روز بعد حق تردد در شهر را ندارند.

شایان ذکر است خودروهای متخلف توسط دوربین های طرح ترافیک تهران و نیز نیروهای پلیس راهور جریمه خواهند شد. البته چنانچه کد ملی مالک خودرو در لیست اعلام شده وزارت بهداشت برای تزریق واکسن باشد، جریمه حذف میشود.

آخرین اخبار تغییر ساعت یا لغو محدودیت تردد شبانه امروز در این تیتر خبری از خبرگزاری ممتاز نیوز اطلاع رسانی میشود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ