تردد موتورسیکلت در محور هراز ، فیروزکوه و کندوان ممنوع

۳۰م آذر ،

احتمال کولاک در محورهای مواصلاتی

تردد موتورسیکلت در محور هراز ، فیروزکوه و کندوان ممنوع

سرهنگ”محمدنژاد”با اشاره به تغییرات آب و هوا در چند روز آینده از رانندگان وسایل نقلیه خواست،خودروهای خود را به وسایل و تجهیزات مناسب زمستانی مجهز کنند.

به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ” محمدنژاد”  ،با اخطار به رانندگان وسایل نقلیه عنوان داشت:با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی و تغییرات آب و هوایی در چند روز آینده به ویژه احتمال ریزش برف و کولاک در محورهای مواصلاتی استان مازندران بر تجهیز خودرو های خود به وسایل وتجهیزات زمستانی تاکید کرد.

وی با اشاره به وضعیت جوی هوا واحتمال ریزش سنگین برف،کولاک و راهبندان ضمن پیشنهاد به رانندگان در پرهیز از مسافرت های غیر ضروری از آنان خواست خودروی خود را به وسایل و تجهیزات مناسب زمستانی مجهز کنند.

فرمانده پلیس راه استان مازندران همچنین به اعمال محدودیت های ترافیکی امروز و فردا در محورهای مواصلاتی استان مازندران اشاره کرد و افزود: تردد موتورسیکلت در محور هراز ، فیروزکوه و کندوان تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد.

سرهنگ”محمدنژاد” اظهار داشت:مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره تلفن ۲۱۸۲۹۳۴-۰۱۵۱ بطور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت محورهای مواصلاتی است.

جمعه ۱ دى   ۱۳:۴۳

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ