ترکان: دوست دارم مشاور روحانی باشم

خرداد  ۱۴۰۲

قائم‌مقام ستاد انتخابات حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی گفت: بنده قرار نیست در کابینه رئیس‌جمهور منتخب ملت حضور داشته باشیم و اگر رئیس جمهور منتخب بنده را بپذیرد افتخارم این خواهد بود که به عنوان یک مشاور در خدمت وی باشم.

“اکبر ترکان” قائم مقام ستاد انتخابات حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در گفتگو با خبرنگار دولت باشگاه خبرنگاران دربارهٔ گمانه‌زنی‌های مطرح شده در بعضی رسانه‌های خبری مبنی بر قطعی شدن کابینه دولت یازدهم گفت: متاسفانه خبرها انتشار یافته در همه این رسانه‌ها شایعه است و بنده هم به عنوان یکی از نزدیکان رئیس‌جمهور منتخب هیچ اطلاعی از انتخاب وزرا ندارم و نمی‌دانم تصمیم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر روحانی چیست.  
 
وی افزود: بنده نمی‌توانم هیچ کدام از اسامی را که به عنوان وزرا دولت یازدهم معرفی شده‌ است ، تایید کنم چون به طور حتم اگر اسامی این اشخاص به عنوان وزیر مطرح بود ما باید در جریان قرار می‌گرفتیم.  
 
ترکان دربارهٔ حضور خود در کابینه دولت یازدهم اظهار داشت: بنده قرار نیست در کابینه رئیس جمهور منتخب ملت حضور داشته باشیم و اگر حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی بنده را بپذیرد افتخارم این خواهد بود که به عنوان یک مشاور در خدمت وی باشم.  
 
قائم مقام ستاد انتخابات حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی دربارهٔ اظهارات عیسی کلانتری مبنی بر معرفی وزرا و قطعی شدن کابینه دولت یازدهم در روز جمعه تصریح کرد:‌ بنده هیچ اطلاعی از این موضوع ندارم.  
انتهای پیام/  

 


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *