تسهیلات ایرانسل به مناسبت روز ملی صادرات


سیبنا:
به مناسبت فرارسیدن ۲۹ مهر، ششمین سالروز راه‌اندازی شبکه تلفن همراه ایرانسل تمامی مشترکینی که از روز ۲۹ مهر تا ۱۴ آبان ۹۱ ثبت نام خود را تکمیل و اولین تماس را از سیم کارت ایرانسل خویش برقرار کنند، از۲۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه رایگان بهره‌مند می‌شوند.

آرش کریم بیگی مدیر روابط عمومی ایرانسل با اعلام این خبر، گفت: مشترکین جدید ایرانسل باید در این بازه زمانی ثبت نام سیم‌کارت خود را تکمیل و نخستین تماس را از خط ایرانسل خویش در همین بازه زمانی برقرار کنند تا امکان استفاده ازاین بسته هدیه با اعتبار یک ماهه را داشته باشند. به گزارش ایسنا به گفته او، به مناسبت فرارسیدن ششمین سالروز راه اندازی شبکه تلفن همراه ایرانسل، تا پایان مهرماه سال جاری، کلیه پیامک های مشترکین ایرانسل با تعرفه تخفیفی ۱۰۰ ریال محاسبه خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین این دسته از مشترکین ایرانسل علاوه بر برخورداری از سیم کارت هدیه که در قالب یک بسته‌بندی با عنوان سیم کارت دوقلو عرضه می‌شود، می‌توانند از۵۰ درصد اعتبار داخل شبکه بیشتر با نخستین شارژ و ۱۵ درصد تخفیف مکالمه بین سیم‌کارت اصلی و هدیه نیز بهره‌مند شوند. ضمن آنکه شارژ شگفت انگیز ۲۵ درصدی تا ۳۰ آذرماه، ۵۰ مگابایت فضا برای پست الکترونیکی ایرانسل و یک آهنگ پیشواز رایگان یک ماهه نیز از دیگر مزایای مشترکین جدید ایرانسل است که در این مدت اقدام به خرید، فعال سازی و ارسال مدارک سیم کارت خود به ایرانسل کرده باشند


آخرین اخبار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *