تسهیلات” قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه” در ۲۴ ساعت

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه طی مدت ۲۴ ساعت به مزدوجینی که برای بار اول ازدواج نموده‌اند و تاریخ عقد آنها از ۱/۹/۸۶ به بعد می باشد

به گزارش ممتاز به نقل از خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران:تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه طی مدت ۲۴ ساعت به مزدوجینی که برای بار اول ازدواج نموده‌اند و تاریخ عقد آنها از ۱/۹/۸۶ به بعد می باشد با اخذ تضمین کافی با شرایط ذیل صورت می پذیرد.

۱- چنانچه متقاضی تسهیلات، کارمند رسمی دولت و یا نهادهای عمومی غیردولتی باشد، با ارائه گواهی حقوق و تعهد کسر اقساط از دستگاه ذیربط منحصراً‌ با امضای قرارداد لازم الاجرا توسط متقاضی، اعطای تسهیلات موصوف میسور خواهد گردید.
۲- چنانچه متقاضی، شاغل در یکی از نهادها، شرکتها و یا موسساتی که با بانک مبادرت به انعقاد قرارداد و یا تفاهم‌نامه در خصوص اعطای تسهیلات به کارکنان خود نموده‌اند، باشد؛ صرفاً‌ با ارائه گواهی حقوق از واحد مربوطه و امضای قرارداد لازم‌الاجرا توسط متقاضی، تسهیلات فوق‌الذکر قابل پرداخت می‌باشد.
۳-چنانچه متقاضی مشمول بند ۱ و ۲ نگردد، می‌تواند با ارائه معرفی نامه از سوی اشخاص حقیقی یا حقوقی که دارای حساب فعال نزد بانک باشند و گواهی حقوق( مدارکی که مؤید کسب درآمد مستمر متقاضی باشد) با امضای شخص حقیقی یا حقوقی معرفی کننده در ذیل قرارداد و ظهر سفته بعنوان ضامن و امضای متقاضی در ذیل قرارداد و روی سفته بعنوان متعهد، نسبت به اخذ این تسهیلات اقدام نماید.
۴- چنانچه متقاضی تسهیلات مشمول بندهای فوق نگردد، می‌تواند یک نفر ضامن شاغل در یکی از دستگاههای دولتی یا نهادهای عمومی غیردولتی را معرفی و با ارائه گواهی حقوق متضمن کسر اقساط و حکم حقوقی ضامن و امضای ذیل قرارداد و ظهر سفته توسط ضامن و امضای متقاضی در ذیل قرارداد و روی سفته و ازدواج و تهیه جهیزیه بعنوان متعهد نسبت به اخذ این تسهیلات اقدام نماید.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ