تشکر قالیباف از حداد عادل به خاطر پایبندی به ائتلاف / کابینۀ خیالی صحت ندارد

۲۰خردادماه،

محمد باقر قالیباف از حداد عادل به خاطر مواضع انقلابی و ارزشی و همچنین پایبندی به توافق‌های ائتلاف سه‌گانه تشکر کرد.

به گزارش حوزه احزابممتازنیوز، “پرویز اسماعیلی” سخنگوی ستاد انتخاباتی قالیباف با اشاره به کناره‌گیری حداد عادل گفت: قالیباف و همکاران ستاد انتخاباتی وی که طی ۴ ماه قبل همکاری نزدیک و فشرده‌ای با دیگر کاندیداهای ائتلاف سه‌گانه و ستادهایشان داشته‌اند، قدردان مواضع اصولی و انقلابی حداد عادل در فرایند تشکیل ستاد ائتلاف و پایبندی ایشان و نمایندگان محترمشان به توافق‌ها می باشند.

پرویز اسماعیلی افزود: ترجیح ارزش‌های انقلاب و موفقیت جریان اصولگرایی بر منافع شخصی درسی از این معلم فرهنگ و اخلاق برای همه فعالان اصولگرا است.

وی در پاسخ به سوالی در زمینه انتشار یافتن فهرستی در یکی از پایگاه اینترنتی‌ها به عنوان کابینه قالیباف افزود: اینگونه گمانه زنی‌ها معمولا پس از انتخابات و مشخص شدن منتخب مردم آغاز می گردد، اما اینکه در مورد دکتر قالیباف قبل از انتخابات آغاز شده جالب توجه و چه بسا نمایانگر انتظار عمومی برای پیروزی ایشان است.

سخنگوی ستاد انتخاباتی قالیباف افزود: فهرست منتشره یک کابینه خیالی است و به هیچ وجه صحت ندارد.

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که فهرست مذکور به جبهه پیشرفت و عدالت منتسب شده، گفت: بنده سخنگوی ستاد قالیباف هستم و نه سخنگوی این جمعیت. هر گونه نظر احزاب و گروه‌ها در مورد مواضعشان را باید از دبیران کل یا سخنگوی آنها پرسید.

وی تاکید کرد: طی روزهای قبل اقدامات تخریبی علیه قالیباف هم در رسانه‌های خارجی و هم متاسفانه در بعضی رسانه‌های داخلی شدت یافته است. انتشار یافتن فیلم سخنان بعضی رقبا برای تخریب قالیباف در فضای مجازی، انتشار یافتن گسترده شایعه وجود سی دی قرمز، توزیع سی‌دی‌های تخریبی، پاره کردن بنرها و پوسترهای تبلیغاتی و نهایتا بعضی گمانه زنی‌ها در مورد همکاران قالیباف در دولت آینده در چارچوب اقدامات تخریبی ارزیابی می‌شود.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *