تشکیل کارگروه حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و نخبگان در سازمان بازرسی کل کشور

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از تشکیل کارگروهی در راستای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و نخبگان در سازمان بازرسی کل کشور خبر داد.

تشکیل کارگروه حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و نخبگان در سازمان بازرسی کل کشور

به گزارش ممتاز نیوز، ذبیح‌الله خدائیان در نشست با اعضای شورای راهبردی تحقق شعار سال ۱۴۰۱ در سازمان بازرسی، بر استفاده از همه ظرفیت‌های این سازمان در جهت حمایت از تولید دانش بنیان تاکید کرد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در سخنرانی نخستین روز از سال ۱۴۰۱ مبنی بر اینکه «تنها راه رسیدن به رشد اقتصادی، حرکت به سمت اقتصاد دانش‌بنیان است»، از تشکیل کارگروهی در راستای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و نخبگان در سازمان بازرسی کل کشور با هماهنگی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد نخبگان کشور خبر داد.

وی با بیان اینکه نقشه راه سازمان بازرسی برای تحقق منویات مقام معظم رهبری پیرامون شعار سال «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» به زودی و در قالب بخشنامه‌ای به معاونان و بازرسان ابلاغ می‌شود، به احصای تکالیف دستگاه‌ها در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان از سوی سازمان بازرسی کل کشور اشاره کرد.

 خدائیان معاون سیاسی – قضایی و دفتر حمایت از سرمایه‌گذاری و تولید ملی سازمان بازرسی را به تهیه مصادیقی از مشکلات و موانع بر سر راه شرکت‌های دانش بنیان مکلف و تاکید کرد که این سازمان اقدامات نظارتی را تا حل کامل مشکلات این شرکت‌ها دنبال می‌کند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ