تشییع پیکر مطهر جانباز شهید شیخ علی حسین پور

حجت الاسلام شیخ علی حسین پور جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس صبح امروز به درجه رفیع شهادت نائل شد. شهید علی حسین پور که از روحانیون مبلغ بود در سال های پس از دفاع مقدس علی رغم وضع جسمی نامناسب به تبلیغ معارف اسلام و اهل بیت می پرداخت. پیکر این شهید عروج یافته ساعت ۱۵ از سمت مسجد امام حسن عسگری به سوی گلزار شهدای قم بر فراز دستان مردم شهید پرور تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ۵۹۸ ، پیکر این شهید عروج یافته ساعت ۱۵ از سمت مسجد امام حسن عسگری به سوی گلزار شهدای قم بر فراز دستان مردم شهید پرور تشییع و به خاک سپرده شد.

یکی از همرزمان شهید در مراسم تشییع پیکر این شهید به خبرنگار ۵۹۸ گفت: همه بدانند که این عزیزان؛ جوانی خود را برای اسلام، نظام و انقلاب اسلامی گذاشتند و از همه چیز خود گذشتند تا انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی عزت یابد.

‘دکتر وفایی’ افزود: آنچه که امروز برای ما مهم است، این است که همه باید در فکر ایثارگران هشت سال دفاع مقدس باشند و تحمل درد آنها و شهادت این عزیزان باید درسی برای همه باشد.

شهید علی حسین پور که از روحانیون مبلغ بود در سال های پس از دفاع مقدس علی رغم وضع جسمی نامناسب به تبلیغ معارف اسلام و اهل بیت می پرداخت.

لازم به ذکر است که نماز این شهید بزرگوار به امامت حضرت‌ ‌آیت الله سید محسن خرازی اقامه شد.


عکس/ علی شعبانی


۵۹۸٫ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ