تصادف زنجیره‌ای در اتوبان زنجان – قزوین

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 تصادف زنجیره‌ای در اتوبان زنجان - قزوین

تصادف زنجیره‌ای در اتوبان زنجان – قزوین

ممتازنیوز: رئیس پلیس راهور استان زنجان با اشاره به تصادف زنجیره‌ای در اتوبان زنجان – قزوین گفت: این تصادف منجر به فوت یکی از رانندگان شد.

به گزارش ممتازنیوز، عبدالعلی رشتیانی امروز از تصادف زنجیره‌ای در اتوبان زنجان – قزوین خبر داد و اظهار کرد:‌ این تصادف بین سه دستگاه کامیون روی داده است.
وی محل وقوع تصادف زنجیره‌ای را در اتوبان زنجان – قزوین کیلومتر ۷۳ اعلام کرد و افزود:‌ ماموران بلافاصله بعد از اطلاع از تصادف همانند سایر ارگان‌های ذی‌ربط در محل حاضر شد‌ند.
رئیس پلیس راهور استان زنجان اضافه کرد: تحقیقات لازم برای مشخص شدن دلیل وقوع تصادف زنجیره‌ای در اتوبان زنجان – قزوین انجام شده است.
وی توقف بدون قرار دادن علائم هشدار دهنده در حاشیه اتوبان را دلیل برخورد کامیون بنز اعلام کرد و گفت: برخورد کامیون بنز با کشنده ولوو موجب برخورد این خودرو با یک کامیون دیگر شده است.
رشتیانی به فوت راننده کامیون بنز به دلیل شدت جراحات وارده در این تصادف زنجیره‌ای اشاره کرد و افزود:‌ بی‌احتیاطی خودروی کامیون کشنده دلیل این تصادف زنجیره‌ای بوده است.
به گزارش فارس، وی عدم توجه به جلوی راننده کامیون بنز را دیگر دلیل تصادف زنجیره‌ای اتوبان زنجان – قزوین اعلام کرد و گفت:‌ بی‌احتیاطی راننده کامیون بنز در عدم توجه به جلو به نسبت مساوی و از طرفی عدم توجه به جلوی راننده کشنده ولووی دوم، دلیل تصادف سه کامیون در اتوبان زنجان – قزوین بوده است.
رئیس پلیس راهور استان زنجان گفت: توجه به مقررات راهنمایی و رانندگی از راهکارهای پیشگیری از تصادفات محسوب می‌شود.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *