تصادف مرگبار مینی‌بوس و تریلی

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 تصادف مرگبار مینی‌بوس و تریلی

تصادف مرگبار مینی‌بوس و تریلی

ممتازنیوز: رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از کشته شدن ۷ نفر و مصدومیت ۶ نفر دیگر در حوادث رانندگی روز قبل در جاده‌های کشور خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اعلام کرد: در ساعت ۱۸:۱۵ روز قبل بر اثر تصادف یک‌دستگاه تریلر ایویکو، یک‌دستگاه کامیون بنز و یک‌دستگاه سواری ماکسیما درکیلومتر ۱۶ محور سراب – بستان آباد در استان آذربایجان شرقی، سبب مرگ ۲ نفر شد که کارشناسان پلیس راه سبب این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده سواری ماکسیما اعلام کردند.
وی در ادامه به فارس گفت: همچنین در ساعت ۹:۳۰ روز قبل بر اثر تصادف یک‌دستگاه نیسان پاترول و یک‌دستگاه سواری پیکان درکیلومتر ۱۵۵ محور ایذه – دهدز در استان خوزستان، ۲ نفر جان خود را از دست دادند و ۲ نفر دیگر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه سبب این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده نیسان پاترول اعلام کردند.
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص اتفاق دیگری گفت: برابر اعلام پلیس راه استان اصفهان در ساعت ۶:۲۰ صبح روز قبل بر اثر تصادف یک‌دستگاه تریلر و یک‌دستگاه مینی بوس بنز درکیلومتر ۳۰ محور شهرضا – اصفهان در استان اصفهان، ۳ کشته و ۴ مجروح برجای گذاشت که کارشناسان پلیس راه سبب این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده تریلر اعلام کردند.
سرهنگ سلبی افزود: با بررسی تصادفات رانندگی در روز قبل مهمترین علل حوادث عدم توجه به جلو ۳۲ درصد، تخطی از سرعت مطمئنه ۲۰ درصد، عدم رعایت حق تقدم ۱۶ درصد، انحراف به چپ ۱۰ درصد و خستگی و خواب آلودگی ۷ درصد بوده است و بر اساس همین گزارش ۴۳ درصد از تصادفات مذکور مربوط به واژگونی خودروها و ۹ درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابرین پیاده بوده است.
آتش سوزی خودروی بنز ساختمان ۷ طبقه را در دود محو کرد
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: آتش‌گرفتن موتور یک دستگاه خودروی بنز در طبقه منفی دو، ساختمان ۷ طبقه را دچار دود‌گرفتگی کرد.
جلال ملکی دربارهٔ آتش‌سوزی در یک ساختمان هفت طبقه اظهار داشت: در ساعت ۳ بامداد آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی واقع در بلوار فردوس خیابان سازمان برنامه شمالی، خیابان شبنم غربی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اعلام شد.
وی ادامه داد: طی این اعلام سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه دو بالابر هیدرولیکی و یک دستگاه خودروی تجهیزات تنفسی به محل اعزام می‌شوند.
ملکی بیان داشت: یک مجتمع هفت طبقه ۱۰ واحدی به سبب آتش‌گرفتن موتور یک دستگاه خودروی بنز در طبقه منفی دو دچار دود‌گرفتگی شده بود که آتش‌نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم می‌شوند و تعدادی از ساکنان این مجتمع را خارج می‌آورند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: گروهی نیز برق و گاز این مجتمع را قطع می‌کنند تا آتش به سایر قسمت‌های ساختمان سرایت نکند.
ملکی دربارهٔ مصدومان این اتفاق گفت: سه مرد و سه زن در این اتفاق مصدوم می‌شود که در حال حاضر وضعیت جسمانی آنها بهبود یافته است.
وی ادامه داد: عملیات در ساعت ۴ بامداد به اتمام رسید.


پرشین خودرو | RSS
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ