تصادف هولناک کامیون و وانت پیکان روی پل ستارخان

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع تصادف مرگبار میان یک دستگاه کامیون و وانت پیکان در یکی از بزرگراه‌های غرب پایتخت خبر داد.

خبراقتصادی:سید جلال ملکی در این باره گفت: به دنبال اعلام وقوع یک مورد اتفاق شدید رانندگی در ساعت ۱۴:۲۷ در بزرگراه شیخ فضل‌الله روی پل ستارخان ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان ایستگاه ۷۷ را به محل اتفاق اعزام کرد.

وی با بیان اینکه پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد که یک دستگاه کامیون خاور هنگام حرکت به شدت با یک وانت پیکان حامل بار سرامیک برخورد کرده است، افزود: شدت اتفاق به حدی بود که اتاقک وانت پیکان کاملا در هم پیچیده و راننده نیز در آن محبوس شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به عملیات آتش‌نشانان برای نجات راننده محبوس در کابین وانت پیکان به ایسنا گفت: آتش‌نشانان پس از قطع برق خودرو، اقدام به برش کابین وانت پیکان با تجهیزات مخصوص و خارج‌کردن این راننده ۳۵ ساله کردند که پس از تحویل وی به عوامل اورژانس مستقر در محل، مشخص شد به سبب شدت جراحت وارده، جان خود را از دست داده است.

ملکی با بیان اینکه سبب این اتفاق از سوی عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد، خاطر نشان کرد: آتش‌نشانان در ساعت ۱۵ به عملیات خود در این محل خاتمه دادند.ایسنا 


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *