تصاویر باورنکردنی از آیفون ۶

تصاویر باورنکردنی از آیفون 6

پس از سریال خمیده شدن آیفون ۶ و انتشار ویدئوهای بسیار در این رابطه که اعتراضات کاربران را به همراه داشت، اکنون تصویر دیگری از آیفون ۶ در اینترنت منتشر شده که باور آن برای افراد کمی سخت به نظر می رسد.

شرکت قدرتمند اپل که از جدیدترین فناوری ها در ساخت گوشیهای هوشمند خود استفاده می کتد بر اساس شواهد موجود آیفون جدید خود را از نظر کیفیت در سطح پائین تری تولید کرد.در حالیکه تبلیغات گسترده ای برای آیفون ۶ انجام شد شرکت های رقیب با انتشار ویدئوهای خود کیفیت این گوشی را به تمسخر گرفته و نارضایتی کاربران را از خرید این محصول نشان دادند. مانند خم شدن راحت آیفون ۶ پلاس باعث  که باعث گرد هم آمدن تعداد زیادی از شرکت‌های سازنده گوشی و کاربران خلاق دنیای اینترنت برای مسخره کردن آیفون ۶ پلاس شد.

آیفون 6 خمیده

حال یک نمونه اعتراض دیگر در اینترنت منتشر شده شده که تلفن‌همراه آیفون را با انبوهی از گرد و غبار نشان می‌دهد که باور آن برای افراد کمی سخت به نظر می رسد.

در ذیل تصویر ذکر شده که باید تلفن‌همراه خود را هر چند وقت یکبار تمیز کنید. این گرد و غبارها علاوه بر اینکه می‌توانند باعث ایجاد اخلال در کار تلفن‌همراه شوند، برای سلامتی کاربر نیز دراز مدت مضر هستند.

البته ناگفته نماند با تمام تبلیغات منفی که علیه آیفون جدید انجام شد این محصول فروش بالایی داشت.

ممتاز نیوز
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *